Отблеск мысли• 26 марта 2021
Як правильно поступити?
Я майстер перманентного макіяжу. Клієнтка вимагає повернення коштів за перманент брів. Робота була виконана добре і якісними матеріалами. Проблема була в неправильному догляді. Була запропонована корекція. Але вона не прийшла, а пішла на процедуру до іншого майстра. У мене вимагає повернення коштів, якщо ні пише пост у соцмережі.
Герцогиня• 26 марта 2021
А як потрібно доглядати? Саме сьогодні зробила перманент. Майстер сказав зволожувати кожні 30 хвилин, а потім 10 днів не чіпати.
Хлопаю ресницами• 26 марта 2021
У меня после родов пигмент съедается в процессе ещё. Хожу и на коррекцию, и на коррекцию коррекции, а все равно проплешины. А могла бы сэкономить столько денег
когдадеЦкие• 26 марта 2021
Честно? Даже если не права клиентка, для репутации и для головы легче вернуть и забыть
Из ДОМа-2 Я• 26 марта 2021
Так давайте фото, как де мы так можем угадать что там у вас получилось
Есть и работы не очень, а есть и клиенты которые ждали супер результатов с первого раза,а на коррекцию денег зажали например. Но странно, что она к другому пошла ,за деньги
Отблеск мысли
• 26 марта 2021
Судячи по фото, видно, що скоринки здерті. Був неправильний догляд
Отблеск мысли
• 26 марта 2021
Ответ дляСтрахованная
Покажіть фото до і після.
На жаль фото до і після не робила
Отблеск мысли
• 26 марта 2021
Ответ дляГерцогиня
Протирати 2 дні хлоргекседином, потім 10 днів старатися не мочити, вважати на скоринки, не відривати