Мама Чели• 01 апреля 2021
Поділіться сайтом де замовляєте насіння, розсаду
Хочу трохи стандартного списку: моркви,буряка, кукурудзи....
І брусельську, кольрабі, гарбузи смачні, і цікаві. Батат хочу попробувати. Спаржу.
Фасолі...
Таке
Може квіти багаторічні
Фасолі...
Таке
Може квіти багаторічні
Мама Чели
• 01 апреля 2021
Ответ дляУгги_в_горошек
Агромаркет последнее время не радует качеством.
Де ще брали?
Угги_в_горошек• 01 апреля 2021
Ответ дляМама Чели
Де ще брали?
Брала в вайбере в группе, а сейчас в основном в местном небольшом магазинчике. Тоже в поиске.
Идущаяповолнам• 01 апреля 2021
Ответ дляЦветик-семицветик
ще в лютому купила в супермаркеті.як виростуть ростки 3-5 см,-зріжу і поставлю у воду,щоб корінці пустив. і аж тоді висаджу.все непросто:)
А можно питання? Це ви в супермаркеті купили корнеплод батату, поставили над баночкою, далі зріжете пагони і їх на вкорінення? А просто закопати батат як картоплю- так не вийде?
Дякую.
Цветик-семицветик• 01 апреля 2021
Взагалі,читала,що в супермаркеті чимось обробляють ті батати,щоб не проростали,і тому вони,мовляв,не проростуть.Але він проріс.
Як картоплю- не вийде,точно.Мені і розповідали,і я читала,і в цій темі подивилась відео.