03 апреля 2021

Костюм на захист дисертації

Дівчатка, Київ! порекомендуйте магазини з класичними костюмами на захист дисертації!
Взагалі не розумію,яким він має бути 🙈ніколи в житті не було костюмчика🙃
Трусиковед 03 апреля 2021
В Киеве карантин,, завтрешнего дня все закрыто.
Точный сантиметр 03 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
В Киеве карантин,, завтрешнего дня все закрыто.
Все закрыто уже 2 неделт, а с завтра транспорт по пропускам
Та легко! 03 апреля 2021
Подруга купує класичні костюми у Natali Bolgar . Їй 38 років. https://natalibolgar.com/catalog/kostyumy/?page=2
Ms. Искренность 03 апреля 2021
Зачем прям костюм? У меня была юбка-карандаш и блузка с коротким рукавом.
Вообще не факт 03 апреля 2021
Теж рекомендую Natali Bolgar
автор завжди_посміхаюсь 03 апреля 2021
Ответ дляMs. Искренность
Зачем прям костюм? У меня была юбка-карандаш и блузка с коротким рукавом.
Ой ні))не люблю блузок!
автор завжди_посміхаюсь 03 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
В Киеве карантин,, завтрешнего дня все закрыто.
Тільки на 2 тижні,а потім надіюсь все відкриють)
Ms. Искренность 03 апреля 2021
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Ой ні))не люблю блузок!
Ээээ, сорри, а за что Вы их не любите ? Хотя, дело Ваше
автор завжди_посміхаюсь 03 апреля 2021
Ответ дляMs. Искренность
Ээээ, сорри, а за что Вы их не любите ? Хотя, дело Ваше
У мене 2 є,я просто більше спорт люблю))))
автор завжди_посміхаюсь 03 апреля 2021
Ответ дляMs. Искренность
Зачем прям костюм? У меня была юбка-карандаш и блузка с коротким рукавом.
Хоча хороша ідея!
Просто Мария 03 апреля 2021
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Хоча хороша ідея!
Ну с каким коротким, вы чего? Юбка до колена, пиджак и блузка, никаких ярких цветов, никакого принта, цаеточков и тп
Просто звязда 03 апреля 2021
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Ой ні))не люблю блузок!
Под костюм все равно блузу нужно, на голое тело не пойдёт, совет будет мысли терять)
КаРаКаТиЦа 03 апреля 2021
В мене була спідниця ´олівчик´, біла блуза на довгий рукав із зібраною стієчкою та жилет короткий
Але поки мій аутфіт висів на шафі і чекав судного дня, я за тиждень до захисту схудла на 4 кг і в останній день по мені підганяли!
Пам´ятайте про такий ляпсус)
КаРаКаТиЦа 03 апреля 2021
Ответ дляПросто звязда
Под костюм все равно блузу нужно, на голое тело не пойдёт, совет будет мысли терять)
Так топ стриманий можна) Але мені в жакеті було некомфортно навіть тренувати спіч, не те що в реалі...
Вероятненько 03 апреля 2021
Я захищалася у платті. Вибрала спеціально для захисту. Темно-синє, трикотажне. По фігурі сіло ідеально.
Автор, не парьте собі мозок. Захист буде в карантинному форматі?
Айпишница 03 апреля 2021
Я не занималась, но для работы нужен был деловой стиль. Носила темно- синее платье, когда прохладно, одевала наверх пиджак. Или пиджак и брюки. Под пиджак не обязательно блузку, я их тоже не люблю-грудь большая плохо сидят, тяжело найти идеальную, одевала под низ или майку классическую или реглан,
Просто звязда 03 апреля 2021
Сукня діловому стилі теж ок. Важлива суть роботи і якість доповіді, а ваш вигляд просто має бути пристойним. Не хвилюйтеся, вивчіть доповідь, і виспіться))).
Русалка на ветвях 04 апреля 2021
Ответ дляВероятненько
Я захищалася у платті. Вибрала спеціально для захисту. Темно-синє, трикотажне. По фігурі сіло ідеально.
Автор, не парьте собі мозок. Захист буде в карантинному форматі?
Теж захищалась у сукні, рукав за лікоть, довжина за коліно колір зелений смарагдовий, головне, щоб вам було зручно і вигляд був доречний.