Вимагаю спілкування• сегодня в 00:16

Якби ви випили пару пляшок шампанського

Як ви гадаєте ,чи могли б оточуючі не розуміти,що ви під шофе?
Типу все ,як завжди ніхто не пʼяний та дивно себе не поводить
Где тут 0?• сегодня в 00:17
Я б не випила. Навіть по об´єму. Який шлунок треба мати
автор Вимагаю спілкування • сегодня в 00:18
Ответ дляГде тут 0?
Ну значить я удав
Чай не пью, только кофе• сегодня в 00:18
ну опьянение легкое все равно было бы видно
НуКаНаКа• сегодня в 00:19
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Фига се легкое. Полтора литра вдуть и легкое?
Чай не пью, только кофе• сегодня в 00:19
Ответ дляНуКаНаКа
задача же не стоит за пять минут его выпить)))
Уси Пуси• сегодня в 00:20
Та все оточуючі розуміють, це бухі думають, шо нічого не помітно.
Чумачечая Весна• сегодня в 00:20
Пару - це дві? Залежно за який проміжок часу, яка закуска...Колись на НР в ресторані так і пили, ніхто не валявся, адекватно себе поводили...
Где тут 0?• сегодня в 00:20
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Легке? Без стьобу питаю. Моя максимальна доза була майже пляшка, але вона як зайшла, так відразу і вийшла. Неприроднім шляхом. Гіршого стану не пам´ятаю. Але так, сп´яніння від шампанського благо триває не довго
автор Вимагаю спілкування • сегодня в 00:20
Ответ дляЧумачечая Весна
Три за раз ,без перерви
Магиня• сегодня в 00:21
Может у кого больше центнера веса при росте метр в прыжке две бутылки шампанского - как в сырую землю, но мне и после одной будет плохо, поэтому все поймут что я нетрезвая
Відморожена• сегодня в 00:21
Пляшок? Это бутылок?
автор Вимагаю спілкування • сегодня в 00:21
Ответ дляВідморожена
Пляшок? Это бутылок?
Так
Чай не пью, только кофе• сегодня в 00:22
Ответ дляГде тут 0?
у меня метаболизм хороший, быстро трезвею. за пару часов спокойно выпить пару бутылок шампанского и не падать, не блевать и т.д., вполне могу
sur_sur• сегодня в 00:22
Та ну, не хочу шампанське, не подобається.
автор Вимагаю спілкування • сегодня в 00:22
Ответ дляsur_sur
А віскі?
Ответ дляМагиня
рост 170, вес 60. все ок)
постою_послушаю• сегодня в 00:22
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Лёгкое?
Я, если бы и смогла двигаться после двух бутылок, то только ползком, наверное
Ответ дляпостою_послушаю
Лёгкое?
Відморожена• сегодня в 00:23
Ответ дляВимагаю спілкування
Так
Ну это сложно физически выпить две бутылки шампанского. А чтоб это бвло незаметно, это невозможно)
sur_sur• сегодня в 00:23
Ответ дляВимагаю спілкування
А віскі?
Ні, тільки вино, сухе))
Где тут 0?• сегодня в 00:23
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ну я ту пляшку вдула приблизно хай за годину і була в коматозі. Але так, годин за три то все вивітрилось
Магиня• сегодня в 00:24
Ответ дляЧай не пью, только кофе
рост 170, вес 60. все ок)
Во мне 174/65; ок будет если я эту бутылку буду пить часа 2.
Две, т.е. полтора литра, в меня не влезут
Чай не пью, только кофе• сегодня в 00:24
Ответ дляМагиня
ну каждому свое)
Где тут 0?• сегодня в 00:25
Ответ дляВимагаю спілкування
А віскі?
Бейліс. А ще краще Амарула. Ну або вже горілка з соком
Чумачечая Весна• сегодня в 00:26
Ответ дляВимагаю спілкування
Три за раз ,без перерви
Особисто я п´янію саме від білого вина, щодо ігристого, то три пляшки я би фізично не випила за короткий час.Але випивши пляшку рожевого ігристого, я буду в повному адекваті, мій чоловік і на помітив би, що я пила.
Редиска Я• сегодня в 00:31
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Може то не матаболізм, а вже алкоголізм? ? Бо коли організм не реагує на інтоксикацію, то це вже алкоголізм.
Він має декілька стадій. Якщо ще не має потреби похмилятися, то вітаю!- ще не остання 😂
Чай не пью, только кофе• сегодня в 00:32
Ответ дляРедиска Я
блин, ну надеюсь, что таки метаболизм .... если бухаю, то похмеляюсь молоком, пока держусь
Тріль підпільний• сегодня в 00:36
Ответ дляВідморожена
не згодна, у автора не виписано умови, я, наприклад, можу й більше випити, в нас на НР завжди стоїть пустих 5-6 пляшок, але! ми починаємо по 1/4 бокалу пити десь з 11-12 ранку, то до ранку 1 січня воно якось непомітно мина

а от якщо тільки почати о 12 ночі то звісно пара пляшок то будуть ласти
Тріль підпільний• сегодня в 00:36
Ответ дляВідморожена
якщо пити майже добу потроху, то непомітно, незрозуміло, що автор має на увазі
Единорог помог• сегодня в 00:42
Я столько не пила никогда, но было раз с горя мы с подружкой в молодости выпили 2 бутылки шампуня на двоих, под апельсины. Меня тошнило половину ночи и на завтра я спала весь день. Урок на всю жизнь.