Скользкая• 04 апреля 2021

Хто зареєстрований на ETSY, підкажіть

Доброго дня дівчата, підкажіть як зареєструватись на ETSY ,
доходжу до етапу How you´ll get paid ,а у відповідь отримую
This payment system isn´t available in your country yet. If you feel this is an error, please contact Etsy Support.
може хтось знає ,як все таки зареєструватись
Мусик Пусик• 04 апреля 2021
Не по теме, но спрошу. Вы регистрируется по реферальной ссылке, для того чтобы получить 40 бесплатных листингов?
автор Скользкая • 04 апреля 2021
Ответ дляМусик Пусик
ні я просто хочу зареєструватись, щоб продавати власні вироби
Мусик Пусик• 04 апреля 2021
Вам хочеться зразу оплачувати за кожний лістинг по 20центів? Якщо ви почнете реєстрацію за запрошенням, то отримаєте 40 безкоштовних розміщень товару
Хочу в БАНю• 04 апреля 2021
Вы, наверное, Этси пайментс выбираете. Выбирайте PayPal
автор Скользкая • 04 апреля 2021
Ответ дляМусик Пусик
а де взяти таке запрошення?
автор Скользкая • 04 апреля 2021
Ответ дляХочу в БАНю
я наче такого не бачила ніде, це на якому етапі запитує?
автор Скользкая • 04 апреля 2021
Ответ дляХочу в БАНю
дійсно знайшла та змінила
підкажіть ,там дає запит по моій персональній карті, номер і все інше.Чи я маю право таку інфо розміщувати на цьому сайті, виходить вони в будь який час можуть кошти зняти без мого відома, чи як?
Хочу в БАНю• 04 апреля 2021
Ответ дляСкользкая
дійсно знайшла та змінила
Не снимут.
Чтобы оплачивать счета ежемесячно, Вам все равно надо карту приязать. Если уж боитесь, заведите виртуалку долларовую и кидайте на нее деньги в начале каждого месяца для оплаты счетов.
Хочу в БАНю• 04 апреля 2021
А что Вы продавать планируете, если не секрет?
автор Скользкая • 04 апреля 2021
Ответ дляХочу в БАНю
прикраси
Хочу в БАНю• 04 апреля 2021
Ответ дляСкользкая
прикраси
Ясно
Высококонкурентная ниша
Слабый пол• 04 апреля 2021
Ответ дляХочу в БАНю
пай пал не работает в украине
Хочу в БАНю• 04 апреля 2021
Ответ дляСлабый пол
пай пал не работает в украине
Ну так об этом все знают ))
Пейпел работает на отдачу, принять на него нельзя, заплатить с него - пожалуйста.
Этси-продавцы с Украины работают через посредника.