Хитрушка-чекушка• 06 апреля 2021

Мульчування квітника

Хочу почути вашу думку і власний досвід щодо правильного мульчування квітника на етапі встановлення.
Чим мульчуєте, що кладете під пульч.
Які дасте загалом поради. Дякую!
Одни_мысли• 06 апреля 2021
Вам краще в квіткові групи по інтересам.
В фб є такі
Квіти, поради, вихвалянки.
Огород без хлопот
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 апреля 2021
Агроволокно чёрное, сверху кора
Мудробаба• 06 апреля 2021
Для клумбы берите газонную траву, когда подсохнет эстетичнее будет смотреться. Я мульчирую грядки горячей травой. Но, запах пару недель не цветочный... Под низ что угодно. Красивее всего мне нравятся опилки. Если есть возможность мульчировать не хвойными(закисляют), то это самое оно...
Нетутешня• 06 апреля 2021
у меня агроволкно и сверху кора . но везде автополив.
автор Хитрушка-чекушка • 06 апреля 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Агроволокно чёрное, сверху кора
Я хотіла б агроволокно, але мене зупиняє, що я буду різати його при появі нових рослин (що вже дасть доступ бур´янам і мені здається, що агроволокно не дасть розростися тим рослинам, які повинні розростатися. Лілії, нарциси і т.п.
автор Хитрушка-чекушка • 06 апреля 2021
Ответ дляНетутешня
автополив - це річ! Я може цього року встановлю для грядок. Для квітника - поки занадто великий проект.
автор Хитрушка-чекушка • 06 апреля 2021
Ответ дляМудробаба
У мене вся трава на грядки йде. Навіть у компостну яму не залишається.
Дуже люблю мульчувати травою. Я навіть під неї нічого не стелю
А з клумбами вже вимоталася. Бур´яни ростуть дуже швидко( Рослини, що швидко поширюються стають неконтрольовані. Тому буде мульч)
Хвець-тець• 06 апреля 2021
Ответ дляХитрушка-чекушка
не хотите очиток седум посадить, он очень красиво разрастается по всему участку, под ним не растет трава, он красиво цветет, ранней весной зелененькая травка уже, обожаю его
КомокШерсти• 06 апреля 2021
Я в кустах засыпала измельченными ветками. Агроволокно не подстилала - буду смотреть в этом году, получится ли у сорняков пробить такой слой.
Хвець-тець• 06 апреля 2021
Фоткала своих питомцев сегодня на этом очитке)