08 апреля 2021

Дівчатка ділюсь радістю,я сестра)

У батька та його дружини народилася двійня ,я сестра в 36 років)) В мене ніколи не було рідних та двоюрідних.
показать весь текст
автор Виниловая пластинка 09 апреля 2021
Ответ длябибизяна
батьків? мама напевно також рада
Так,чому ні?) Мама виховувала мене та двох дітей від другого чоловіка,як своїх.
бибизяна 09 апреля 2021
Ответ дляВиниловая пластинка
Так,чому ні?) Мама виховувала мене та двох дітей від другого чоловіка,як своїх.
так рада, чи чому б ні?
автор Виниловая пластинка 09 апреля 2021
Ответ длябибизяна
так рада, чи чому б ні?
Радіє також ,чому ні?
бибизяна 09 апреля 2021
Ответ дляВиниловая пластинка
Радіє також ,чому ні?
тому, що спадок своєї дитини ділити доведеться
Бабка_в_кедах 09 апреля 2021
Ответ дляКапуста Маша
Мою маму родили в 60 её отцу, а маме её было 38лет, 4 дочка она.
И до скольки отец дожил?
автор Виниловая пластинка 09 апреля 2021
Дівчатка,всім надобраніч,дякую за щирі вітання,усього найкращого