Masha2020• 09 апреля 2021

Аналіз/Результат

Хто може розшифрувати аналіз дитини 5 років, відправила лікарю, ще не подивився, а на тел не відповідає, а я вже себе накручую.
irkin• 09 апреля 2021
Я, конечно, не спец, но это же не весь анализ?
Только эти показатели не вписались в нормы? И на сколько большие отклонения?
автор Masha2020 • 09 апреля 2021
Ответ дляirkin
тільки ці показники відрізняються від норми
irkin• 09 апреля 2021
Ответ дляСмайлик
При остальных нормальных показателях (СОЭ, формула), тут, наверняка, незначительные отклонения и ничего не означают. А жалобы какие?
автор Masha2020 • 09 апреля 2021
Ответ дляirkin
Болі в животі були і рвота(без температури) 2 дні. Лікар дивився, виписав смекту, вугілля і креон.
odarusha• 09 апреля 2021
Нічого страшного , але на межі розвитку анемії , про що свідчить знижений гематокрит та середній об´єм еритроцитів . Лейкоцитоз незначний , для дитини 5 років - це може бути і норма . Лабораторія не надала референтне значення , тому сказати точно неможливо . Але на фоні рвоти теж могли підвищитись . Панікувати немає чого . Звернути увагу на харчування дитини повноцінне і збалансоване .
irkin• 09 апреля 2021
Нормы, скорее всего, указаны для взрослого. У детей они могут отличаться.
Гематокрит и средний объем вообще минимальное отклонение на сотые и тысячные в предклах погрешности.
По лейкоцитам у детей шире нормы.
Вот, например:
Содержание лейкоцитов в крови у детей (тыс./в мкл):
1 день — 8,5-24,5
6 месяцев — 5,5-12,5
12 месяцев — 6-12
с 1 года до 6 лет — 5-12
после 7 лет — 4,5-10.
irkin• 09 апреля 2021
Нормальный у вас анализ.
Может, погрешность в питании, среагировал ЖКТ.
автор Masha2020 • 09 апреля 2021
Ответ дляodarusha
у нас з харчуванням останній рік дійсно проблеми, раніше їла все, зараз ні, нажаль(((
автор Masha2020 • 09 апреля 2021
Ответ дляirkin
Нормальный у вас анализ.
дякую!!!