Незнакомлюся• 20 апреля 2021
Дитина, незрозуміла шишка на лівому ребрі.,
Мамочки, чисто випадково помітила у дитини якусь гульку на ребрі з лівої сторони.. рухається разом з ребром.. з правої сторони такого немає..
Звісно що звернемося до лікаря в найблищий час!!
Але можливо хтось з таким стикався.. в мене паніка..
Для драки• 20 апреля 2021
Ответ дляАнчо Ус
Як то - разом з ребром? Ребра не рухаются
Двигаются, конечно. При дыхании том же.
Анчо Ус• 20 апреля 2021
Ответ дляДля драки
Двигаются, конечно. При дыхании том же.
Ну, я думаю, автор не это имела ввиду.
Анчо Ус• 20 апреля 2021
Автор,якщо шишка під шкірою рухається, то вже не онко. Але до лікаря треба
Файна цьоця• 20 апреля 2021
Жировик,лимфоузел.. сделайте фото и отправьте семейному,если в ближайшее не получится попасть.
Незнакомлюся
• 20 апреля 2021
Ответ дляДля драки
Двигаются, конечно. При дыхании том же.
Я мала на увазі що шишка на ребрі , тому що коли дитині піднімаєш руки догори то та шишка разом і з ребром рухається.. тобто вона точно на ребрі під шкірою..тверда
Мао_Мяо• 20 апреля 2021
У ребра два конца. На обеих могут быть небольшие выросты костные. Нужно, чтоб спец смотрел, нечего гадать!