Голубая фишка• 23 декабря 2013
Не можу взяти себе в руки. Порадьте психолога.
Не знаю з чого почати.
Зустрічались рік. Вагітність. Дитина.
Ми були закохані. Після народженння дитини я його зразу ж розлюбила. Пропали будь-які емоції до нього. Але він мене любив , тому перше я старалась підігрувати думала вернуться почуття , але ні. Сексу між нами зовсім небуло, перше тому що після родів нехотілось місяців 2 , а потім вже і зявилось сексуальне бажання , але не знаю що стояло на заваді.
Почались сімейні сварки побутові , потім він став з друзями частіше бачитись - мене це дратувало, потім поїздки на фестивалі - це повязано з його роботою, я ревнувала . Хоча це вже не була нормальна повноцінна сімя.
Два роки ми прожили промучались разом. Ще рік він жив в іншому місті у своїх батьків. Приїжджав до дитини. Далі сварились. Кожен з нас хотів мінімум обовязків і максимум прав по відношенню до дитини. Я багато разів кидалась з крайнощів в крайнощі - то я не дам тобі ніколи бачитись з дитиною , то забарай живи з дитиною а я їду кудись своє життя влаштовувати. За цей час конфліктів він кілька разів він піднімав на мене руку. Взаємні образи. Врешті накопичилось стільки образ в нас , що ми зненавиділи одне одного.
З вересня він зняв квартиру і приходив до сина та забирав його. Сварки продовжувались. Завжди , при кожній зустрічі. Він знайшов тут компанію , і став завичати часто з новими друзями. Я розуміла , що там він може зустріти пасію. Я була до цього готова, так як між нами за три роки ніяких стосунків любовних/інтимних не було і я не хотіла.
В суботу я прийшла з дитиною до нього , а він каже я не сам двері не відкрию. Я кажу забери дитину у мене справи. Він забрав дитину. Вчора він видзвонював мене , щоб я йшла до дитини , а я за цілий тиждень вперше пішла погуляти. цілий тиждень я провела з дининою , а він три години посидів і розказує , що втомлений і хоче спати. Тому скориставшись можливість підісрати йому наговорила гадостей , щоб почула дівчина яка була в нього.
Мене ця ситуація розвеселила. І тут я йду від нього і починаю розуміти , що ніфіга не весело.
Я почала переживати , не їла цілий день. Нічим не займалась і не могла відволіктись. Я не розуміла чого. Я ж його не люблю він вільна людина , і ревності в мене не було - мене факт їхніх статевих стосунків не засмучував. Але ситуація перетворилась в стресову для мене. Я багато думала - намагалась розібратись в собі.
На наступний день вони вже разом з дитиною гуляли. Я цю дівчину знаю вона ще на початку розійшлась з іншою людиною. Разом вони максимум 2 тижні.
Я обговорила ситуацію з подругою і другом. Вислухала їхнє бачення. І вчора вечером в процесі розмови я розумію яка я була не права - що в основному я провокувала конфлікти , якщо я відчувала себе ображеною чи вважала що він повівся несправедливо - намагалась помститись що породжувало нові сварки.
Чоловік допомагав з прибиранням , восновному він готував і мив посуд. А я втомлена бо не виспана і з дитиною. Він мене перше терпів любив і сам не рохзумів чого я так себе веду. А я собі все пояснювала і виправдовувала себе що без кохання і емоцій сімя не можлива. Я не цінувала і не розуміла важливість сімї. А тепер розумію , що якби не наламала дров то післяродова депресія б колись мене попустила.. вчора я подивилась на ньго очима іншої людини - красивий розумний турботливий батько і т.д. я зрозуміла що я б хотіла бути разом з такою людиною і можу полюбити таку людину. Але всі ці 3 роки я свято вірила , що між нами ніколи не може нічого бути і вернати нема чого і заради чого. А тепер розумію що він не випадкова людина. треба було вчасно зупинитись. але мною керували егоїзм образи.
Мені потрібна допомога психолога , я стільки часу поводилась як божевільна і всіх мучила.
вибачте за сумбур і помилки я реву і звинувачую себе.
Зустрічались рік. Вагітність. Дитина.
Голубая фишка
• 23 декабря 2013
якщо хтозь знає хорошого психолога у Львові порадьте будь-ласка
Голубая фишка
• 23 декабря 2013
Ответ дляОль_
Я взагалі то сама раджу завжди звернутися по допомогу до психолога, але в Вашому випадку - Ви вже в усьому розібралися і дійшли відповідних висновків. Психолог не вирішить Ваших проблем, а тільки допоможе відокремити мух від котлет, а Ви вже це зробили.
Я багато всього зрозуміла і переосмислила , але що робити далі не знаю.
І чого хочу не знаю. Не хочу йому заважати , але й боюсь що далі буде запізно щось повернути, якщо вже не пізно. І чи треба нам після всього щось вертати заради дитини, чи йому і мені краще нові сімї створити?
Аноним_588• 23 декабря 2013
а я считаю,что просто в вас проснулась собственность и ревность.когда вы поняли,что он кому-то нужен,пришли к вам эти чувства.мне кажется,вернись он к вас сейчас,все повторится и вы опять будете грызть друг друга.начните строить свою жизнь,без него.
Маргарита и Мастер• 23 декабря 2013
такая же история и в моей жизни. встречались правда два года,потом предложение поступило-но свадьбы не было-все откладывала в ящик ,потому как подостыла страсть,поутихли бури в постели и т. д. но он не отступал,рядом был всегда и глоток воздуха без него не сделала- день за днем,еще год и переехали к нему- своей заботой окутал,ребеночка просил-забеременела-свадьба-хлопоты, подпривыкла к нему-никого другого и не вижу уже-и есть готовил,и убирает-я за 8 месяцев(столько нашему малышу сейчас) забыла когда готовила-все не досыпаю-то зубы лезут,то колики были,а он и погуляет-я посплю. а как обнимет крепко-так и прочь куда все фантазии по поводу другой жизни. сказать что очень люблю-нет. скорее хорошо мне с ним ,сына обажает . я защищена и очень благодарна. так и живем. что по вашей автор истории- не знаю........ возможно ли ПЕРЕМИРЬЕ??? или Вы просто хотите освободить душу и выговориться? этого хватит? или хотите вернуть его?
Голубая фишка
• 23 декабря 2013
Ответ дляАноним_569
ИМХО, тут не психолог, как минимум психотерапевт нужен. Или психиатр.
А куди звертатись ?
В поліклініці сказали до сімейого психолога йти. А де шукати не знаю.
Маргарита и Мастер• 23 декабря 2013
Ответ дляГолубая фишка
А куди звертатись ?
нужен психотерапевт- семейный- это наверное вдвоем присутствовать надо.
Голубая фишка
• 23 декабря 2013
Ответ дляМаргарита и Мастер
я хочу щоб ми помирились і були друзями хоча б заради дитини. він готовий. а от сімю незнаю чи потрібно і чи він захоче щось тепер вертати. весь цей час він був не проти , але коли зявилась нова пасія думаю зараз для нього це вже не так актуально.
Я його зараз не люблю. тільки зявилась повага до нього. Заради дитини хочу сімю.
Голубая фишка
• 23 декабря 2013
Ответ дляМаргарита и Мастер
Він хоче піти також.
Кина_не_будет• 23 декабря 2013
Автор попробуйте вернуть. Я вернула через полтора года. Но будучи после этого вместе, он мне еще около года такое устраивал!!! И не скрывал, что молотела получила, а я все как умница твердила, что я семью строю, а ты перебесишься и все будет хорошо. Так и произошло. Прошло уже больше пяти лет, и понимаю я что становлюсь опять такой же с...кой. А он лапочка))) но до этого отношения у нас были одинадцать лет.
Голубая фишка
• 23 декабря 2013
Ответ дляadeliy
та я думала , що будую своэ життя без нього - виявляэться підсвідомо мною сприймалась такі розклади як сімя.
і підозрюю чому- мама і тато розлучені , але вони були моєю сімєю. і мабуть я перенесла це на наші стосунки що ми от така ненормальна але сімя.
Голубая фишка
• 23 декабря 2013
Ответ дляКина_не_будет
ну от задумайтесь і не наступайте на ті самі граблі. сімайного щасття вам!
’В суботу я прийшла з дитиною до нього , а він каже я не сам двері не відкрию. Я кажу забери дитину у мене справи. Він забрав дитину. Вчора він видзвонював мене , щоб я йшла до дитини , а я за цілий тиждень вперше пішла погуляти. цілий тиждень я провела з дининою , а він три години посидів і розказує , що втомлений і хоче спати. Тому скориставшись можливість підісрати йому наговорила гадостей , щоб почула дівчина яка була в нього.’
Автор, а мне со всей этой истории, ребенка жалко ...
Голубая фишка
• 23 декабря 2013
Ответ дляalenkadv
Я знаю , що через мене дитина зазнала багато неприємних емоції. Я не можу собі цього пробачити. Я дуже люблю сина , коли ми вдвох все ок. А коли троє то нас криє і ми сваримось. а дитина на другий план. І це називається заради дитини
я ідіотка
kokakok121• 23 декабря 2013
Ответ дляadeliy
+1000
ТелаЧьи нежноСти• 23 декабря 2013
Ответ дляГолубая фишка
он к вам испытывает чуства ?наверное нет смысла...
Голубая фишка
• 23 декабря 2013
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
почуттів нема. але за 3-5-7 років життя у моїх подруг позалишались сімї без почуттів, але всі задоволені
Анти-аноним• 23 декабря 2013
Автор, у Вас есть прекрасная возможность предложить провести Новый год или Рождество вместе
и заодно и помирится)
Отвечаю всем• 23 декабря 2013
Зачем себя мучить??? Вам нужно понять одно, что никто не виноват и не обязан...То что Вам психолог нужен - факт, только не с проблемой в этих отношениях. Вам написали, что Вы уже разобрались, но мое мнение - НЕТ. Почему? Да потому, что пока Вы не поймете, что Ваша жизнь состоит не из сожаления, обид, непонимания...и прочих депрессивных мыслей ни о чем. Вы запутались в себе, в своих стереотипах, Вы переносите обиду на отношения:((( Я так понимаю, что Вы считаете нормально семья без любви??? НЕТ!!!!!!!!!!!!!! Жизнь настолько красивая и яркая, ЗАЧЕМ Вы себя загоняете в рамки отношений Ваших родителей? Отпустите свои обиды на родителей, на себя, на отца Вашего ребенка. Поблагодарите их за опыт, да он может быть негативным, но именно в этом его ценность, Вы теперь знаете как не нужно жить, не стремитесь в семью без любви! Вы бы хотели для своего сына ту судьбу, которая у его папы? Чтобы его не любила жена, а жила с ним по удобству?
Прекратите себя жалеть, Вы МАМА сына! (у меня два:)
Начните с того, что подумайте о себе. О том, что Вы хотите? О том, что Вы чувствуете?
Перестаньте молчать, говорите себе правду, потом начнете и окружающим выражать свои чувства. Поговорите с мамой, поймите, что причина их выбора - это не Ваша вина, что Вы заслуживаете ОБОЮДНОЙ любви. И Ваш ребенок не должен переживать Ваши скачки настроения. Или хотя бы объясняйте, что мама расстроена, мама с папой не могут (не хотят) разговаривать спокойно и что он не виноват, просто взрослые хоть и большие, но тоже делают глупости:(
Научитесь разговаривать с собой и понимать себя такую-любую, потом и другие подтянуться