Курочка• 1 час назад
Відносини жінки та чоловіка. Такого цирку давно не бачила.
Дитяча площадка розташована біля озера, де відпочивають люди та граються діти із батьками. Приїхав чоловік доволі цікавий на велосипеді, поставив, пішов плавати.
Всі мамки, як він вийшов, скопились на гойдалки, поруч з ним.
Алина-1240• 1 час назад
Я тебе пару нашла))) там ниже женщина с сумкой, которую глазят и негатив наводят.
3@йk@• 1 час назад
Ответ дляПоліцейський патруль
Про що тема?
Не торопите Автора, дайте ей сюжетную канву продумать.
ДикаВишня• 1 час назад
Девочки, ну это подводка к тому, какого красеня вы сегодня упустили. А ведь он уже месяц чуть не ежедневно зовет вас гулять и на великах кататься
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляКурочка
Їла в KFS мабуть
І вдень відмовилася скидати на суші за 645 грн😄
Бабуся мороз• 1 час назад
Ответ дляКурочка
Їла в KFS мабуть
KFC а не KFS
C - это chicken курица
Курочка
• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну там про скидатись мови не було, але скільки у Вас вільного часу.....
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляКурочка
Я як не зайду, а ви вже нову нему створили😄
Курочка
• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви недоброчесні.....
Ламборджини• 54 минуты назад
Зачем он поперся на детскую площадку после плавания? На пляже мест не было? Или он извращенец, поглазеть?
Полюю на дрони• 42 минуты назад
Ответ для3@йk@
Готуватись треба, завчасно продумувати.