Кто крайний?• 07 мая 2021
Умань виставка Незламні
Неперевершена(не побоюся цього слова) фото-виставка «Незламні»!!!
На фото жінки,матері,діти,які втратили рідних і які тримають мирне небо над країною.
Низький уклін,шана та повага.
Слава Україні!!!!
Героям слава!!!!
Все буде Україна!!!!
Низький уклін,шана та повага.
Слава Україні!!!!
Героям слава!!!!
Все буде Україна!!!!
ЗлойанОним• 07 мая 2021
Ответ дляШопингмонстр
Но не русско-украинская
Гибридная война (англ. hybrid warfare) — вид враждебных действий, при котором нападающая сторона не прибегает к классическому военному вторжению, а подавляет своего оппонента, используя сочетание скрытых операций, диверсий(боинг мн17)кибервойны ( зомбоящик) а также оказывая поддержку повстанцам ( гумконвой, чеченцы наемники) действующим на территории противника.
Кто крайний?
• 07 мая 2021
Ответ дляШопингмонстр
Удалено администрацией...
Совет Федерации на внеочередном 347-м заседании принял Постановление об использовании Вооруженных Сил Российской Федерации на территории Украины.
Кто крайний?
• 07 мая 2021
Робота в фотостудії з учасницями особливого проєкту мені запам’ятається надовго, − зізнався Семен Сапаєв. – Були випадки, коли жінки під час зйомок не стримували сліз. Вони дивились на мене, молодого хлопця, а уявляли на моєму місці свого сина, якого не дочекалися з війни. Так про це мені й казали. Та все ж вважаю, що нам разом із учасницями вдалося створити правдивий образ української сучасної жінки-матері, у якої очі сповнені печалі та гордості одночасно.
Кто крайний?
• 07 мая 2021
Ответ дляШвабристка
А в каких войсках у нас нашивки в виде волчьей головы и лапы?
128-ма окрема гірсько-штурмова бригада (Україна)
Заела_пластинка• 08 мая 2021
Ответ дляКто крайний?
Нет у них таких нашивок
Кто крайний?
• 08 мая 2021
Ответ дляЗаела_пластинка
Нет у них таких нашивок
зачем пишите,если не знаете ничего??