12 мая 2021

Ід.код на дитину - оформити онлайн

Знайшла інструкцію на сайті cabinet.tax.gov.ua,як подати заявку онлайн.Заповнила форму 1 ДР.Прийшла відповідь,що я вже зареєстрована в Державному реєстрі.Але ж я подавала дані на дітей)))
Що я роблю не так? Будь ласка,хто оформляв і вкурсі-допоможіть.Три дні вже маюсь.На гарячу лінію не додзвонитися...
Голубец 12 мая 2021
ви все вірно заповнюєте? там, де особиста інформація - дані дитини пишете?
в мене сформувався запит на код для дитини без проблем