Неугомонная• 18 мая 2021

Евровидение-2021 обсуждение, прогнозы

Смотрим, комментируем;)
deepeyes• 25 мая 2021
Передивилася ще раз, ні, там навіть немає фінальних результатів, лише журі та переможець...це просто ппц...нема слів...

Заела_пластинка• 25 мая 2021
Ответ дляdeepeyes
на офиц.сайте все есть
deepeyes• 25 мая 2021
Ответ дляЗаела_пластинка
на офиц.сайте все есть
А в інста немає, а там можна висловити свою думку. Що люди і зробили)
Карамбулкул• 25 мая 2021
https://uainfo.org/blognews/1621924278-pisnya-go-a...

Кто бы что ни говорил, а они крутые!
Карамбулкул• 25 мая 2021
Выше про наших GoA они попали в десятку мировых хитов Itunes и в пятерку европейских.
Ilona Kolesnyk• 25 мая 2021
Ответ дляКарамбулкул
Перше місце Спотіфай.
Ilona Kolesnyk• 25 мая 2021
Ответ для vihola
Вибачте, мені набридло)
Вибачте, що пишу про це. На ютубчику Канал ім. Т.Г. Шевченка є чудове відео про це. В ньому говориться, що ніякого конкурсу не було. Єдиний ’документ’ з свідченнями, стаття в газеті, кінця ХІХ ст., де йдеться про ’милозвучність’ для оперного співу. От і все.
Так що можете подивитись, якщо цікаво
Карамбулкул• 25 мая 2021
Ответ дляIlona Kolesnyk
Перше місце Спотіфай.
Не припоминаю такого успеха у украинцев, удивительно и приятно!Разве что Kazka вспомнилась в хит-парадах.
vihola• 25 мая 2021
Ответ дляIlona Kolesnyk
Так що можете подивитись, якщо цікаво
Дякую, нецікаво.
Я припускала що стаття може бути фейкова.
Тому давала посилання зі смайлами.
Можете перечитати мої дописи.

Ilona Kolesnyk• 25 мая 2021
Ответ дляКарамбулкул
Так. Рада за Го А.
Ilona Kolesnyk• 25 мая 2021
Ответ для vihola
Дякую, нецікаво.
Тому давала посилання зі смайлами.
Можете перечитати мої дописи.
Я читала. Це, скажем так, вам в підтримку). Просто сама часто бачу інфо про ’милозвучність’ друге місце на конкурсі і якось раніше просто сумніви брали. А потім все стало на свої місця.
deepeyes• 25 мая 2021
А манескін до речі на 4 місці))) ооооо, що б на це сказали міжнародні журі...
drena• 28 мая 2021
Всем привет! А что это сегодня за онлайн движ?
https://news.obozrevatel.com/show/people/organizat...
Карамбулкул• 28 мая 2021
Ответ дляdrena
Как-то странно.Уже как бы наверное неинтересно.
drena• 28 мая 2021
Ответ дляКарамбулкул
Ну да, повтор смотреть
Забыла что?• 28 мая 2021
Ответ дляdeepeyes
Читала вже про скандал з тим нюханням Даміана...забов´язали його тест пройти, він спростовує, що нюхав. Каже, що піднімав розбиту склянку. Склянку знайшли під столом, але все ж тест сказали зробити. Цікаво, що там далі буде, але думаю, всім вже немає ніякого діла .
Тест негативний ))
Забыла что?• 28 мая 2021
Я вчора зайшла на ютуб, а у наших 80000000 переглядів.
Мать драконов• 30 мая 2021
Як вам?

’Победителей «Евровидения-2021» обвинили в плагиате у Пугачевой’
Гага Газу• 30 мая 2021
Ответ дляЗабыла что?
Тест негативний ))
І ніхто його не зобов´язував тест проходити. Він сам зголосився

Гага Газу• 30 мая 2021
Ответ дляМать драконов
Як вам?

Гага Газу• 30 мая 2021
Ответ дляМать драконов
Як вам?

Не сумніваюся, що вони саме нею надихалися у свої творчості. Стільки спільного
Болтушка Му• 30 мая 2021
Подскажите пожалуйста где смотреть сейчас?
Карамбулкул• 30 мая 2021
Ответ дляГага Газу
’Эй вы таам наверху, не топочите как слоны..!’Наверное, она))
Молчалка• 07 июня 2021
Ой, что я нашла
Наталья Гордиенко Молдова, ее ноту на 17 сек, растянули на 1 час
комментарии под видео
МисисПропер• 07 июня 2021
Пацака-задирака• 15 июня 2021
Удалено администрацией...
Баба Яга• 28 июня 2021
Умею мерить лучше всех• 28 июня 2021
Ответ дляБаба Яга
https://youtu.be/WmhKf-x8LIs
Прикольно вьішло-))) И поцелуй победителей не забьіли-) Спасибо-)
И сколько интересньіх песен и видео у Манескин на оф. странице в Ютуб👍
Баба Яга• 28 июня 2021
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Да, очень прикольно вЛего)))) и что Мальта, что Азербайджан певицы получились одинаковых размеров)))). Я тоже подсела на песни Манескин;)!