Усатая полосатая• 26 мая 2021
Сегодня день начала обороны ДАПа
Бої за Донецький аеропорт тривали з вересня 2014 року до 22 січня 2015 року і стали одними з найзапекліших у війні на сході України. Бої розгорнулися між українськими військами і бійцями добровольчих формувань з однієї сторони та силами проросійських збройних угруповань і окупаційних військ з іншої за контроль над Донецьким міжнародним аеропортом.
Бої за Донецький аеропорт стали символом незламності та бойового духу українського війська, а захисники терміналів отримали прізвисько — «кіборги».
Вбигудях• 26 мая 2021
и вообще, защитники режима, готовящего с 1 июля продажу родной земли иностранцам вызывают нехорошие чувства
Усатая полосатая
• 26 мая 2021
«Кіборги. Герої не вмирають» — український повнометражний художній фільм
.«Киборги» - история, которую должен знать каждый. История всех украинцев. История людей, положивших свою жизнь ради того, чтобы жили другие.
Щепотка_совести• 26 мая 2021
Ответ дляКонФФетОшка
Ну что сказать... Угробили они наш красавец-аэропорт(
рашка куда ни сунется, все гробит.