Усатая полосатая• 26 мая 2021

Сегодня день начала обороны ДАПа

Бої за Донецький аеропорт тривали з вересня 2014 року до 22 січня 2015 року і стали одними з найзапекліших у війні на сході України. Бої розгорнулися між українськими військами і бійцями добровольчих формувань з однієї сторони та силами проросійських збройних угруповань і окупаційних військ з іншої за контроль над Донецьким міжнародним аеропортом.
Бої за Донецький аеропорт стали символом незламності та бойового духу українського війська, а захисники терміналів отримали прізвисько — «кіборги».
ПП-шница• 26 мая 2021
Капец.... задрали!

whenallissaidanddone• 26 мая 2021
Ответ дляПП-шница
Капец.... задрали!
Чем? Вы не в Украине живёте?
КонФФетОшка• 26 мая 2021
Не поняла... Бои шли с сентября по январь, а день начала в мае?
ПП-шница• 26 мая 2021
Ответ дляКонФФетОшка
Удалено администрацией...
КонФФетОшка• 26 мая 2021
Ответ дляПП-шница
Удалено администрацией...
У кого это ’у них’? )
автор Усатая полосатая • 26 мая 2021
26 травня 2014 року відбулася спроба захоплення терміналів Донецького аеропорту групами російських спецпризначенців, найманців та проросійських бойовиків. До Донецька прибула російська група «Іскра», а також підрозділ чеченських вояків із загонів Кадирова.
ПП-шница• 26 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
КонФФетОшка• 26 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
Ну что сказать... Угробили они наш красавец-аэропорт(
автор Усатая полосатая • 26 мая 2021
Ответ дляПП-шница
Застосовувались танки, БТР, самохідні артилерійські установки. Згодом почали застосувати системи «Град», «Ураган». А тепер підтягнули систему «Тюльпан», надзвичайно потужну, з боєзарядами до 130 кілограмів, які використовуються для завдання ударів по бліндажах, укріплених спорудах. На озброєнні української армії «Тюльпанів» немає. Це російська зброя.

ПП-шница• 26 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
Удалено администрацией...
ПушАпница• 26 мая 2021
К чему ваши вбросы ? Нормальный, работающий мужик бросит все и пойдёт/ поедет воевать?
Сегодня не целуюсь• 26 мая 2021
Ответ дляКонФФетОшка
Это точно...
Я успела оттуда в 2013 году слетать...
Так и стоит перед глазами:
новый, солнечный, просторный,
мирный и РОДНОЙ...
КонФФетОшка• 26 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
А еще писали, что украинская авиация тогда над Донбассом не летала. Только вот не пойму, чьи самолеты я видела с окна кухни с укр.флагами на борту?
автор Усатая полосатая • 26 мая 2021
Ответ дляКонФФетОшка
24 жовтня президент Росії Володимир Путін заявляє, що, згідно з його точкою зору — мотивуючи мінськими домовленостями — українські війська повинні залишити аеропорт у Донецьку.
25 жовтня журналіст російського телеканалу «Дождь» Тимур Олевський, котрий 24-го перебував у Донецьку та в Донецькому аеропорту, в ефірі одного телеканалу розповів, що терористи того дня почали обстрілювати одне одного, лише потім атакували аеропорт: «Самі вони діяли достатньо дивно — вони декілька годин обстрілювали власні позиції з „Градів“ та мінометів. Таке враження, що одне угруповання воювало з іншим та било по тих місцях міста та будівлях аеропорту, де українських військових немає». Також журналіст зазначив, що українська армія в аеропорту відстрілюється дійсно вельми обережно: «Це дійсно точкові постріли і вони припиняються тільки-но припиняється обстріл з іншого боку».
ПушАпница• 26 мая 2021
Удалено администрацией...
КонФФетОшка• 26 мая 2021
Ответ дляУсатая полосатая
Вы робот? Ваши ответы на сообщения носят очень странный характер...
Сегодня не целуюсь• 26 мая 2021
Ответ дляПушАпница
Удалено администрацией...
НАВСЕГДА!
Нетутешня• 26 мая 2021
зачем вот людей опять лбами сталкивать?
ПП-шница• 26 мая 2021
Ответ дляКонФФетОшка
Вы им ничего не докажете! Им по Г+Г рассказали, что этого не было и все! Все довольны. (

ПушАпница• 26 мая 2021
Удалено администрацией...
ПП-шница• 26 мая 2021
Ответ дляПушАпница
Удалено администрацией...
КонФФетОшка• 26 мая 2021
Ответ дляПП-шница
Да и не собираюсь доказывать) Давно убедилась, что многие принимают все, что сказали по телеку, за чистую монету. И аргумент - у меня сестра брата моего друга там живет и инфа 100% )))
ПП-шница• 26 мая 2021
Удалено администрацией...
Леди Г• 26 мая 2021
Ответ дляКонФФетОшка
Удалено администрацией...
Леди Г• 26 мая 2021
Удалено администрацией...
Самоучка• 26 мая 2021
Ответ дляПушАпница
Удалено администрацией...
а может вы?
кнопкодав• 26 мая 2021
Такое не забывается. Вечная память защитникам.
Ух ты какая Я• 26 мая 2021
Ответ дляНетутешня
зачем вот людей опять лбами сталкивать?
Опять? А разве это прекращалось после 2014-го года?((((
автор Усатая полосатая • 26 мая 2021
Ответ дляПушАпница
Васи́ль Яросла́вович Сліпа́к (20 грудня 1974, Львів — 29 червня 2016, Луганське, Бахмутський район, Донецька область, Україна) — всесвітньо відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України. Позивний «Міф». Загинув у бою від кулі снайпера. Кавалер ордена «За мужність» І ст., Герой України, кавалер ордена «Золота Зірка».
2.Пашинін Анатолій Анатолійович — український і російський актор театру та кіно.У грудні 2014, під час російсько-української війни зустрівся з одним із захисників Донецького аеропорту «кіборгом» Євгеном Жуковим (позивний «Маршал») і висловив своє захоплення героїзмом українських бійців.У 2017 році перебував на передовій добровольцем Збройних сил України.

автор Усатая полосатая • 26 мая 2021
Ответ дляПушАпница
Удалено администрацией...
Помнить героизм киборгов это провокации?
Или вы с той стороны пишите тут?