Советчица Года• 29 мая 2021
Чиї діти вчаться в 145 ліцеї м.Києва?
Може, є свіжі незаангажовані відгуки?
Високі шанси вступити, але цікавлять деталі. Бо з цими карантинами ані дня відкритих дверей не було, нічого...
Советчица Года
• 29 мая 2021
Ответ дляlikarka
Мій вчиться
Як йому? Важко? Ганяють по всім предметам, чи лише по профільним? Вистачає часу на свої інтереси?
АБВГДейка• 29 мая 2021
У знайомих донька не змогла вступити (не вистачило балів з фізики), хоча тато добре з нею займався. Вступила до УФМЛ (він від Шевченка), там їй подобається.
Раджу перед вступом приділити увагу фізиці. Для 145 важливо.
неДоПриличий• 29 мая 2021
Ответ дляАБВГДейка
так и в УФМЛ надо сдавать физику
АБВГДейка• 29 мая 2021
Ответ длянеДоПриличий
так и в УФМЛ надо сдавать физику
Надо. Но задачи более вменяемьіе.
Ответ дляСоветчица Года
Важко звичайно, але не занадто, встигає і пограти в ігри трохи, і спорт на вихідних
Історією і географією не напружують)
Але реєстрація на вступ цього року вже закінчена
Загалом там дуже добре, вчителі доброзичливі, атмосфера сімейна
Історією і географією не напружують)
Советчица Года
• 29 мая 2021
Ответ дляlikarka
Історією і географією не напружують)
Ми зареєстровані:) просто паралельно поступили в УФМЛ і тепер готуємося, раптом прийдеться обирати.
Советчица Года
• 29 мая 2021
Ответ дляАБВГДейка
Дякую, наскільки можемо, займаємося. У мене олімпіадник з математики, тому більше з фізики переживань.
Уточню: тобто знайомі хотіли в 145 більше за УФМЛ?
АБВГДейка• 29 мая 2021
Ответ дляСоветчица Года
145 ближче їм просто.
УФМЛ теж повністю влаштовує, там батько дівчини свого часу навчався.
Советчица Года
• 29 мая 2021
Ответ дляАБВГДейка
145 ближче їм просто.
Дякую за відповідь.
Советчица Года
• 29 мая 2021
Ответ дляlikarka
Історією і географією не напружують)
атмосферою і доброзичливістю ви мене порадували. Дякую!