Фокус-Покус• 29 мая 2021
Постійні сварки через гроші...
Я вже втомлена цим всім. Чоловік хоче, щоб всі витрати на сім´ю , дім були на мені. Якщо десь ( в крайньому випадку) виходить так, що потрібно щоб він заплатив, то це цілий скандал.
Наприклад, вчора. Я захворіла і потрібно було звернутися до лікаря. У мене залишилося 200 грн. Зрозуміло, що навіть на ліки не вистачило б. А напередодні він заробив ( підробляє) 1000 грн. Я кажу йому: " Набери цього чоловіка, в якого ти працював нехай скине гроші на картку". У відповідь на це " Я дзвонив, він не відповідає. Позич у своєї мами.". Я все ж наполягла, щоб він подзвонив. Той одразу перевів гроші ( мені на картку). Всю дорогу до лікарні я слухала, що це "брєд", що як я так не подумала, що залишилася без грошей. А йому незручно от так от дзвонити і просити....Хоча це ж не прохання, а зароблені гроші.
Сьогодні мені ще гірше ( стан здоров´я). З ліжка не встаю. То він вирішив ще добити. На мою картку сьогодні прийшла оплата за оренду. То потрібно було в терміновому порядку вставати і йти знімати, щоб йому повернути ту 1000.
Нічого спільного з цією людиною не хочу взагалі. Сьогодні жодного разу навіть не зайшов не поцікавився, як я себе почуваю.
Патриотка• 29 мая 2021
А муж поджарка и опора где? Он с вами спит а платить в случае чего маме?… а замуж тогда зачем такой?
Неугомонная• 29 мая 2021
Что то похожее имею и я. Только дети понимают когда маме плохо,мужу машина важнее.
Сам себе Петросян• 29 мая 2021
Ой, а я думала я одна особенная. Вот лежу и думаю, что мне делать с моим жлобиной.
Морская свинка• 29 мая 2021
ничего непонятно
1 он у вас альфонс?
2 почему ему сразу не оплатили подработку?
3 что мешало вам перевести деньги ему на карту не вставая?
1 он у вас альфонс?
Мастер Пис• 29 мая 2021
И шо? Он же не вчера таким стал. Каждый сам кузнец своего счастья. Вы как жили с таким жмотом-мудаком, так и дальше будете жить.
Патриотка• 29 мая 2021
Ответ дляМастер Пис
Зато замужем
у многих и такого счастья нет. А автор может похвастаться перед подружками наличием мужа законного
Фокус-Покус
• 29 мая 2021
Ответ дляМорская свинка
ничего непонятно
1 он у вас альфонс?
У нього картки немає.
Він таким став тоді, коли моя зп стала більшою , ніж його. Одразу не оплатив тому, що він часто у нього працює після роботи. Там 200-300 грн в день заробляє. І чекає щоб назбиралася сума більша, тоді працедавець віддає все.
Чебуравлик• 29 мая 2021
А зачем вы содержите всю семью сами? Непонятно. Заводят сами жителей диванов, а потом плачут. Автор, я не в осуждение, но задайте себе этот вопрос. Зачем вам этот балласт?
Морская свинка• 29 мая 2021
Ответ дляФокус-Покус
У нього картки немає.
т.е. по факту ваш муж вообще не работает?или где то еще налом платят?
Фокус-Покус
• 29 мая 2021
Ответ дляАйболитная
но незамужних подруг вам жалко? ))))))
Заздрю...
Фокус-Покус
• 29 мая 2021
Ответ дляМорская свинка
Сезонний працівник. Там тільки налом.
Патриотка• 29 мая 2021
Ответ дляФокус-Покус
У нього картки немає.
200-300 гр в день? Это ок 6 тысяч в месяц?
муж ваш пенсионер и это подработка к пенсии?
Раздражевская• 29 мая 2021
Так разводитесь. Чего на советчицу страдать при лежали? Бегите заявление о разводе подавать.
Осторожная• 29 мая 2021
Ответ дляФокус-Покус
У нього картки немає.
А переведите всё на оплату. Все домашние обязанности. Раз твоё и моё.
Пусть сам себя кормит, обстирывает, трахает. Или берите с него деньги. Ему понравится)
Морская свинка• 29 мая 2021
Ответ дляФокус-Покус
Сезонний працівник. Там тільки налом.
ясно, значит гоните его на работу
...аяприкольная• 29 мая 2021
Ответ дляФокус-Покус
У нього картки немає.
Чим більше чоловік знатиме про розмір вашої зарплати, тим більше скриватиме від вас свої доходи і скоріше заведе коханку. Ви самі ковалиня свого щастя.
Для чого ви йому все розповідаєте? Адже порядний мужчина зарплатою дружини ніколи не користується, а заробляє стільки, скільки треба і йому і сім´ї. Навіть за те, що він спить з коханкою або повією він платить не роздумуючи. Може і не ваш. Але це закономірність. На зарплати дружин живуть або скнари або альфонси.
Борода• 29 мая 2021
Мужик, который не заботится о своей семье - не мужик. Вы ведь его семья, нет?
Накрыло-не отпускает• 29 мая 2021
Тут пишут гнать на работу или не говорить про зп. А зачем рядом такой человек?
Выгнала своего, после его фразы ’пусть твоя мама работает’, я в декрете малой 3 месяца, и этот ткнеядец
Морская свинка• 29 мая 2021
Ответ для...аяприкольная