Фокус-Покус• 29 мая 2021

Постійні сварки через гроші...

Я вже втомлена цим всім. Чоловік хоче, щоб всі витрати на сім´ю , дім були на мені. Якщо десь ( в крайньому випадку) виходить так, що потрібно щоб він заплатив, то це цілий скандал.
Наприклад, вчора. Я захворіла і потрібно було звернутися до лікаря. У мене залишилося 200 грн. Зрозуміло, що навіть на ліки не вистачило б. А напередодні він заробив ( підробляє) 1000 грн. Я кажу йому: " Набери цього чоловіка, в якого ти працював нехай скине гроші на картку". У відповідь на це " Я дзвонив, він не відповідає. Позич у своєї мами.". Я все ж наполягла, щоб він подзвонив. Той одразу перевів гроші ( мені на картку). Всю дорогу до лікарні я слухала, що це "брєд", що як я так не подумала, що залишилася без грошей. А йому незручно от так от дзвонити і просити....Хоча це ж не прохання, а зароблені гроші.
Сьогодні мені ще гірше ( стан здоров´я). З ліжка не встаю. То він вирішив ще добити. На мою картку сьогодні прийшла оплата за оренду. То потрібно було в терміновому порядку вставати і йти знімати, щоб йому повернути ту 1000.
Нічого спільного з цією людиною не хочу взагалі. Сьогодні жодного разу навіть не зайшов не поцікавився, як я себе почуваю.
Молчавочка• 29 мая 2021
Ответ дляФокус-Покус
Сезонний працівник. Там тільки налом.
Но есть-же основная работа, если там подрабатывает после работы?
Молчавочка• 29 мая 2021
Автор, получается, что кроме себя и детей, вы содержите взрослого мужа?
Зачем вам это? Ведь вам без него было-бы легче?
АфродитаПетровна• 29 мая 2021
А мій вже весь бюджет потратив на місяць, а зарплата ще 10 лише.
Сказала, що дитині потрібно взуття :приніс дві пари кроссовок і сандалі (2850 грн)
Железная тетя• 29 мая 2021
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Тут пишут гнать на работу или не говорить про зп. А зачем рядом такой человек?
Выгнала своего, после его фразы ’пусть твоя мама работает’, я в декрете малой 3 месяца, и этот ткнеядец
Зять знакомой так сказал - типа раз жена в декрете, то я буду кормить своего ребенка, а вы мамО, своего.
Это стало последней каплей для развода.
Аноним ФЕЯ• 29 мая 2021
Ответ дляФокус-Покус
У нього картки немає.
Він таким став тоді, коли моя зп стала більшою , ніж його. Одразу не оплатив тому, що він часто у нього працює після роботи. Там 200-300 грн в день заробляє. І чекає щоб назбиралася сума більша, тоді працедавець віддає все.
Никогда. Не говорите мужьям. Реальный размер. Своей заработной платы или дохода.
Никогда.
Милашка-оторвашка• 29 мая 2021
У Вас раздельный бюджет?
Накрыло-не отпускает• 29 мая 2021
Ответ дляЖелезная тетя
Это стало последней каплей для развода.
У меня тоже самое(. Только ребёнка нашего тоже мои родители должны были оказывается содержать.
Железная тетя• 29 мая 2021
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Развелись они тогда, моя знакомая с мужем пару лет содержали дочку с внуком, помогали с ребенком.
Она девочка целеустремленная - закончила институт, нашла работу, всего сама достигает. Замуж пока не хочет.
А БМ диван греет, так и ждет у моря погоды и бухтит о женской меркантильности.
Брыкалка• 29 мая 2021
Ответ дляКаравай-каравай
А #раньшеонбылнетакой?
Не поверите,но так бывает.Мой до 40 был не такой.Последние пару лет характер испортился.Я тоже очень изменилась для окружающих в худшую сторону.
Патриотка• 29 мая 2021
Ответ дляЖелезная тетя
Это стало последней каплей для развода.
Ужас....
Железная тетя• 29 мая 2021
Ответ дляПатриотка
Ужас....
Непризнанные гении, они такие.
Простой Вася впахивать будет хоть и чернорабочим на стройке, чтобы семью прокормить, а ему работа не по чину.
В общем, лежит на диване, работает в какой-то госконторке за копейки и рассуждает о великом.
Живчик-счастливчик• 29 мая 2021
Зарабатываете больше и не будет ссор.
Каравай-каравай• 29 мая 2021
Ответ дляБрыкалка
Поверю. Но не за один день...