Кукуша• 02 июня 2021

Була на відпочинку в отелі,

Де було багато іноземців: поляки, чехи, німці, італійці та турки. Зрозуміло, що рівень культури залежить від рівня інтелекту. Але ще раз говорю, ми не сама безкультурна нація) і це радує. Є зрозуміло винятки, як курки, які курять скрізь, навіть у місцях де заборонено, і знак стоїть відповідний і закон регулює це питання, але все рівно вони курять. Але наприклад, вразило декілька випадків. Всі на пляжі не свинячили, сміття в урни кидали, вони були на відстані 20 см від шезлонгу, тільки з Киргизстану(не знаю яка там національність) та чехи або поляки то були, залишили все своє сміття на шезлонгах. Ці дві сім´ї виграли в моїй номінації свині Неділі)) Далі німці возрастні, вони найдоброзичливіші до співробітників отеля, але Боже! скільки курять!!! Пара з Німеччини, поків по 80 або більше, вони курили дофігіща, але завжди у місцях для тих хто курить, пили постійно пиво, дуже багато, і а 13:00- 14:30 коли всі ховалися від сонця вони були на самому сонцепеці. Їх в отелі важко було не помітити. Вони були мегашоколодного відтінку. Турки, мужики дуже багато курять. Курять скрізь. Навіть біля своїх дітей, біля дитячого майданчику, за столом і то 1 год вони сидять і курять...І це практично єдині люди, які в отелі заривали недопалки в пісок(( хоча скрізь були таблички проханням цього не робити. Так от дівчатка, хочу Вам сказати, повірте іноді нам здається, що десь краще, десь інші люди. Більш культурні та порядні. Але, думаю, це не так. Скрізь люди +- ОДНАКОВІ.
ТихоЯ• 02 июня 2021
Ответ дляГубка Боб
Читайте внимательно, курильщики от нее не отходили. Если человеку мешает табачный дым, то он обращает на это внимание.
Я читаю предельно внимательно, никто дым в лицо автору преднамеренно не пускал, чтобы он ей мешал.

автор Кукуша • 02 июня 2021
Ответ длялюблю_тортики
Не выдумывайте, какая меншовартисть. Уже выросло поколение 20- и 30-летних, которые СССР не застали или не помнят толком, я вот родилась уже в независимой стране. Это последние годы навязыается, мол, Европа - пример для подражания, раньше такого не было.
Ну я не чую такого від 20-ти річних. Але не буду сперечатися..
сЛАдКОежКА• 02 июня 2021
Ответ дляЖенщинас
Живу на Кипре. Для меня немцы - ангелы, англичане, особенно малолетки, это дикий треш. Что они творят, словами не описать. Особенно девочки. Они наживаются как свиньи, пошлые, развратные, фууу. Многим россиянам хочется лопатой корону поправить. Израидь - свиньи. Я не знаю, как у них так чисто в Израиле, но мусорят знатно.
не чисто в израиле. они и там свиньи
автор Кукуша • 02 июня 2021
Ответ дляУма Палата
Тобто курити і пити пиво - корисніше для здоров’я, аніж раком на городі стояти і курей у всіх сусідів перерахувати, судячи з описаного)))
Я сама не розумію чому так. Але факт є фактом. Вона не змогла піднятися з піска, їй внук допомагав. Ті були самі і достатньо активні. Чому так
люблю_тортики• 02 июня 2021
Ответ дляКукуша
А я слышу, в моем окружении многие вздыхают, как в Европе хорошо, какие там низкие цены, зелёные лужайки и вежливые люди. Вы можете от 20-летних такого не слышать, но уровень миграции и студентов, которые едут за границу учиться и остаются там навсегда, зашкаливает. И уезжают в основном молодые от 18 до 40 лет, которые далеки от СССР.
Губка Боб• 02 июня 2021
Ответ дляТихоЯ
И где вы прочитали про дым в лицо?
Латвийские_Номера• 02 июня 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Свиньи есть везде, национальность роли в этом не играет
Только в разных национальностях, точнее странах процент этих свиней разный

Воленс-неволенс• 02 июня 2021
Ответ дляТихоЯ
Нет, я не курящая. Живу не в Украине, здесь все курят в строго отведённых для этого местах. Если человек не нарушает - никому до него нет дела. Но вы же настолько пронырливы, всех заприметили и всех обсмотрели. Прям национальная черта.
А что ещё делать на таком отдыхе тюленем?
ДваДваВосемь• 02 июня 2021
Ответ длямистерЛяпсус
Честно, люблю таких пенсионеров, у меня соседка бабушка есть, ей 90 лет. Каждое утро она выходит на балкон с чашкой кофе в руках и с трубкой во рту, под песню Гарика Сукачева, ’моя бабушка курит трубку’ , а если серьёзно, она супер пупер бабушка, все соседи её любят
Я вам расскажу за одну женщину лет так между 55-65 немку,мы отдыхали на Занзибаре зимой и познакомились с ней. Так вот она мало того что утром всегда любила позавтракать и пива выпить бокала 3-4, в обед могла и косяк у местных взять. Вечером всегда танцевала, отрывалась по полной и всегда вечером шла в номер с новым африканцем) . Наши бунгало были рядом потому и общались.
Так что с возрастом люди начинают переживать 2 молодость и это классно 🍾
Ума Палата• 02 июня 2021
Ответ дляКукуша
Я розумію. Там люди живуть вільно і для себе, все роблять із задоволенням - пиво п’ють, курять, на самокаті ганяють у білих шортах в 60, а не ’шолюдискажуть’, не підраховують, скільки сусідка заробляє і не радять чужим дітям, коли їм заміж час настав виходити тощо.....
Люди просто живуть.
ДваДваВосемь• 02 июня 2021
Автор где отдыхали? Как погода, море тёплое???
куркулиха• 02 июня 2021
Ответ дляКукуша
Я також цьому дивуюсь. Думаю цей комплекс меншовартості із СРСР пішло. Принизити укр.мову, укр націю
По моему наоборот,у украинцев корона на голове,хотя до этого из,то бишь нас,никому и дела нет.
А в СССР все чувствовали себя второсортними по сравнению с западом.
автор Кукуша • 02 июня 2021
Ответ дляУма Палата
Люди просто живуть.
Ні ви не думаю, що ви праві. Бабусі було також все рівно, що люди скажуть. Вони реально були шумні, крикливі. Німці дуже тихі і привітні.
ТихоЯ• 02 июня 2021
Ответ дляГубка Боб
И где вы прочитали про дым в лицо?
Это абсурд - собирать сплетни, кто курил не в курилке, а кто в, сколько литров выпила пожилая пара. Фу, хуже бабки на лавке. И нелюбовь к сигаретному дыму здесь абсолютно ни при чем. Это человек такой - вязкий и вездесущий. Такие осматривать с головы до ног, а потом ещё говорят о культуре. С себя бы начали
мистерЛяпсус• 02 июня 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Супер женщина, берет от жизни все).
Ума Палата• 02 июня 2021
Ответ дляКукуша
Таки не думаєте, імхо) І навіть читаєте іншими буквами
Налогообложу• 02 июня 2021
Ответ дляКукуша
Про алкоголь. Ми не найбільш п´юща нація. В цій номінації знову виграють европейці. Зібралась компанія в отелі , мужики 35 -45-50 років з різних країн. Вони кожен вечір напивалися) АЛЕ вели себе дуже достойно!@
на початку 00,ось не знаю як зараз, Британія займала перше місце з підліткового алкоголізму.
автор Кукуша • 02 июня 2021
Ответ дляДваДваВосемь
В Белеці. Жара, +30 і вище. Море прохолодне, але для мене чудове, не люблю тепле море.
Паспортный стол• 02 июня 2021
Ответ длялюблю_тортики
100%

Файна_зупка• 02 июня 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Я такого нигде не встречала и не читаа, если честно.
Меня вот неприятно удивили,ещё в студенческие годы, соседи по общежитию индусы - какие-то все были грязнули, вечно с ними ругались из-за срача.
А вот сейчас у подруги муж - индус. Вы не поверите насколько он педант, я у них дома хочу в медицинский халат и бахилы одеться
у сына соседи по этажу в общаге - индусы - мега свиньи, и это медики будущие, он от них в шоке
vihola• 02 июня 2021
А до церкви ходите?
Як там хто вбраний?
Клякають, стоять, хрестяться, вобраз цілують правильно?
Ногу на ногу не закидають?
Фани рівно тримають?
На тацу багато кидають? Хто менше, хто більше?
Паспортный стол• 02 июня 2021
Ответ для vihola
А до церкви ходите?
Як там хто вбраний?
Ногу на ногу не закидають?
Фани рівно тримають?
автор Кукуша • 02 июня 2021
Ответ дляФайна_зупка
Ми були в Шарджі та в Дубаї, самі засрані квартали це індуські. І це з урахуванням, які там шалені штрави за сміття.
vihola• 02 июня 2021
Ответ дляТрубоДурочка
Цікаво: хто ж ото тих українців привчає, що десь там краще і по європському все, а йому ще рости й рости до того. Ніби знецінює українець те, що має, бо думає постійно, що десь краще.
Самі себе.
Постійно тут купа тем де самі себе обсирають.
Одні руських нахвалюють напротивагу, інші європейців.
Санта Барбара• 02 июня 2021
Ответ дляКукуша
Ви скоріш за все ви курите, і елементарно не розумієте наскільки дим від сигарет противний для тих хто не курить.
Я вас підтримую автор, чому коли лежиш на шезлонгі, діти поруч, та ще й дитина алергетик, чому вони курять поруч, не відходять в сторонку. Ти спеціально приїхав на Недільку відпочити, подихати свіжим повітрям, і цей запах сигарет, не припиняється. На зауваження не реагують. Ще й їхні діти поруч, на них курять і все нормально. Але це окрема тема, і ніхто не париться
Марфушечка душечка• 02 июня 2021
Ответ дляЖенщинас
В Израиле за ними убирают. А так да, они еще те свинье
автор Кукуша • 02 июня 2021
Ответ дляСанта Барбара
Зараз багато отелів, в тій же Туреччині, де є зони для некурящих та курящих. Я на це дуже звертаю увагу. Тому цікавлюся у агента завжди. Поки що всі реагували, якщо зона для некурящих і починають курити.
автор Кукуша • 02 июня 2021
Ответ для vihola
Самі себе.
Ви десь вичитали що я когось хвалю? До речі, Віхола будете переходити на особистості я відразу закрию темку у мене не має бажання витрачати час на неприємні речі.
vihola• 02 июня 2021
Ответ дляКукуша
Ви поза очі перейшли на особистості всіх націй що відпочивали в вашому готелі і навіть як їх там, тих що з киргизстану приїхали, невідомої національності
І нічого
vihola• 02 июня 2021
Ответ дляДваДваВосемь
Напевно живе, як останній день. І СНІДу не боїться.