Teonaa• 21 апреля в 09:17

А ніхто не допускає що параленьно з тцк «працюють» хто хочеш?

Ну от купили форму. Хусткою рило закрили, авто любе взяли - і давай маслать. Ну бо є ж випадки які виглядають «пристойно» - наявність тассказать порушника - тобто чоловіка, військовозобов‘язаного, у якого бардак в облікових документах або взагалі розшук; є на місці поліція і тцк; є факт супротиву (не слідує в тцк із конвоєм, упирається, фізично б‘ється/тікає), тобто якось можна натягнути на «сам винуватий, що його крутять і волочать».
А є інші випадки - де порівнялися із пішоходом на авто, вискочили з нього і давай пакувать. БЕЗ запиту оглянути документи навіть.
Тобто просто налякати і вибити гроші, виходить? Тобто це не факт що взагалі чинне тцк, а просто рекетири такі кмітливі, що просто зорієнтувалися і давай гроші робить. (Ні в якому разі не вигороджую тцк, просто кажу що є два види скотів)
The best offer• 21 апреля в 09:21
В смысле не допускают?
Так и есть
Им не надо ничего покупать, давно уже без формы лазят эти титушки

Джесси Пинкман• 21 апреля в 09:21
А есть какоето отличие в результате их деятельности? Безнаказанны и те и другие чем и пользуются
floricia5121• 21 апреля в 09:22
Так и что они делают если нема бабла?) отпускают ? Есть такие случаи?)
автор Teonaa • 21 апреля в 09:26
Ответ дляДжесси Пинкман
Є. Є відмінність. Бо таких як другий варіант - можно в рамках самооборони хоч нахуй зарізать.
І чоловік має голосно орать, що мол допоможіть, це НЕ ТЦК, викличте хтось поліцію, побудьте поруч до приїзду.
І неважливо що поліція тоинуль без палички. Адже рекетири - це і самі не іакт що допропорядні виконувачі військового обов‘язку і по друге вони самі роблять порушення. Вони можуть просто відвалити щоб не наражатися на непотрібні розборки.
автор Teonaa • 21 апреля в 09:26
Ответ дляfloricia5121
Ну що знач нема. Шукай🤷‍♀️ дзвони. Хай везуть
автор Teonaa • 21 апреля в 09:27
Ну просто от люди почали пиздить їх. Але неясно кого переважно - рекетирів чи тцкашників
floricia5121• 21 апреля в 09:28
Ответ дляTeonaa
Нема значить нема

автор Teonaa • 21 апреля в 09:28
Ответ дляThe best offer
В смысле не допускают?
Так и есть
В коромислі) я думала я така одна просто розумна, розкрила аферу)
Гимли• 21 апреля в 09:29
Ответ дляfloricia5121
У вас буква «т» лишняя )
автор Teonaa • 21 апреля в 09:30
Ответ дляfloricia5121
Нема значить нема
Я буду в метро коли, я буду чмирить поліцейських. Там стоять вєчно на вході. Працюють просто. (Не ловля)
Просто буду чмирить бо це сором, такими бути.
Мужики-сторожі в метро. Які обоссуться у разі чого
Libertad.• 21 апреля в 09:30
Так и есть, давно известно. Работают бандюки, доставляют в тцк, 500 долл смена
The best offer• 21 апреля в 09:31
Ответ дляTeonaa
А есть отличие?
автор Teonaa • 21 апреля в 09:32
Боже як же вони мене всі виводять. Гля. Ломонулися різко напередодні - в поліцію. Ніхуя не вміють, обсираються на кожному кроці. Думають що дуже важливі, зо без них мобілізація не проведеться.
The best offer• 21 апреля в 09:33
Ответ дляTeonaa
Чего это? Они прекрасно тянут гражданских и из метро. ТГ канал Киев инфо, каждый день ролики
автор Teonaa • 21 апреля в 09:33
Ответ дляThe best offer
А есть отличие?
Цікаво чи можна навалять так офіційному тцк.
Бо як відео свідчать - вони в рассипную тікають, хоча терретично їх шт 4-5, тобто помахаться можуть.
Але вони розходяться
The best offer• 21 апреля в 09:34
Ответ дляTeonaa
Ну, они тупые и не понимают, что пойдут с тцкашниками замыкать круг, их никто не оставит
автор Teonaa • 21 апреля в 09:34
Ответ дляThe best offer
Ну ні. Я вже той «пост» наблюдаю кілька рокіа. Врни стоять на турнікетах, нікого ні про що не питають, ляси точать із контролеркою
Джесси Пинкман• 21 апреля в 09:35
Ответ дляTeonaa
можно и гопников в рамках самообороны зарезать а потом присесть за превышение самообороны. а могут и гопники до смерти потом забить и выкинуть в лесу
автор Teonaa • 21 апреля в 09:35
Ответ дляThe best offer
А що таке замикать круг?

The best offer• 21 апреля в 09:36
Ответ дляTeonaa
А що таке замикать круг?
На фронт кинут, когда гражданских будет мало
автор Teonaa • 21 апреля в 09:37
Ответ дляДжесси Пинкман
Просто у мене по селищу їздить постійно реношка. І от вона прям «крадеться» по дорозі, тихенько рівняється із пішоходом на тротуарі. І вилазять , різко! Щоб пакувать. Бо щоб розмовляти ітд - можна без маскіровки цієї - встати і стояти, і як хто іде підходящий, звертатися до нього
автор Teonaa • 21 апреля в 09:37
Ответ дляThe best offer
Аааа та ну.
Тцк да, а копів ні. Їх ж стільки чого: щоб громадяни владу не витягли за хвіст і не розірвали
The best offer• 21 апреля в 09:37
Ответ дляTeonaa
На днях тянули в метро площадь Украинских Героев (Льва Толстого)
Есть видео в том тг канале
автор Teonaa • 21 апреля в 09:40
Ответ дляThe best offer
Есть видео в том тг канале
Просто обговорюють дозвіл мати зброю короткоствольну. То якщо дозволять то як же будуть ті упирі «працювати»-то?
Olga_72• 21 апреля в 15:52
В Дніпрі Поліція робила заяву, що працюють мошенники наче вони ТЦК. Документи не показують, одразу кидають в машину і вимагають гроші. Людей спочатку шантажували і вимагали гроші, а потім вивозили на закинуті підприемства пусті будівлі і на закинуті АЗС. Прокололись коли вивезли військових.
Olga_72• 21 апреля в 15:59
Ответ дляTeonaa
Я багато разів бачила коли пакують в бусик. То входять з бусіка військові і стоять осторонь поки один спочатку показує свої документи, а потім питає перехожого. В більшості дивились документи і машина їхала далі, пару разів перехожі сідали в бусик добровільно. Щоб хтось заносив не бачила. Зато бачила відео, де наче напроти моєї роботи заносили людину, але наша охорона що повинна була бачити, каже що цього не могло бути. Потім передивились відео уважно і то був монтаж.