Чеширская кошечка• 02 июня 2021
Чоловік обнаглів до краю. Як його наказати?
Вчорашня ситуація. В холодильнику було 3 сардельки: для мене, чоловіка і дитини. Логічно, що кожен розраховував, що одна для нього. Чоловік на мене трохи образився (причини сварки не мають до цього відношення), пішов готувати собі їжу сам і бачте схомячив всі 3 сардельки. Дитині сказав їсти голубці, хоч вона їх так само не любить як і він. Дитина образилась і розплакалась. Я образилась за себе і за дитину і втіхаря теж розплакалась. А він робить вигляд, ніби не розуміє за що. В результаті - ми не вечеряли. Думала не пробачати, але тепер думаю, що було б добре ще й наказати. Яка ваша думка?
Мой_ужин• 02 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Купите 10 сарделек в следующий раз
Дело не в количестве, а в отношении
СиренаФеоктистовна• 02 июня 2021
Ответ дляМой_ужин
Дело не в количестве, а в отношении
Дело как раз в количестве
Бедность порождает ссоры
Почемучка• 02 июня 2021
Слухайте, а навіщо голубці є, якщо їх ніхто не любить? Їх же важко готувати.
А по темі - я б тиждень готувала лише на себе з дитиною.
Він завжди такий був?
Чеширская кошечка
• 02 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Дело как раз в количестве
Бедность порождает ссоры
та тут ніби 2 сторини медалі, з одного боку, можливість купити ті 10 ніби є, але ж купила 3, бо так вважала за потрібне, всі зїли по одній і досить((
Чеширская кошечка
• 02 июня 2021
Ответ дляПосудомойка
А голубці були з м´ясом?
так, але ж не сардельки!
ЛисАпедная• 02 июня 2021
Свинство, конечно. А зачем вы делаете голубцы, которые никто не любит? Я так просто спрашиваю😊
220В• 02 июня 2021
Ответ дляСанта Барбара
Навіщо ви готуєте голубці якщо їх ніхто не їсть?
Видимо автор голубцы готовит, чтобы мужа троллить.
Мой_ужин• 02 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Дело как раз в количестве
Бедность порождает ссоры
Мой муж никогда не возьмёт из холодильника то, что куплено поштучно, а он уже съел.
Чеширская кошечка
• 02 июня 2021
Ответ дляСанта Барбара
та не готувала я, якраз від свекрухи привезли, ніхто не хотів брати, але та жінка вже була по дорозі на кухню, її було не зупинити((
Бензопирен• 02 июня 2021
лишити його голодним. зготувати тільки собі і дитині. з*їсти,а він нехай облизується. буде йому вчорашня ситуація,тільки навпаки. приготувати їжі строго на 2 порції і мовчки з*їсти.
СиренаФеоктистовна• 02 июня 2021
Ответ дляЧеширская кошечка
Госпади
Я голубцы обожаю
Даже б не глянула в сторону тех сарделек при наличии голубцов
Я голубцы обожаю
Грабля• 02 июня 2021
Ответ дляЧеширская кошечка
О,а я голубцы обожаю
,Давайте я дам сардельки ,а вы мне голубцы.
Чеширская кошечка
• 02 июня 2021
Ответ дляПочемучка
Він завжди такий був?
Та від свекрухи привезли, її коронна страва((
Не замічала за ним такого раніше, може зі зла? Але ж дитина тут при чому?
Санта Барбара• 02 июня 2021
Ответ дляЧеширская кошечка
Тоді чому ви окрім сардельок нормального нічого не приготували? Одна сарделька дорослому чоловіку це дуже мало, хоча я його поведінку і не підтримую
Посудомойка• 02 июня 2021
Ответ дляЧеширская кошечка
так, але ж не сардельки!
а крім сардельок, що було ще?
Грабля• 02 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Госпади
Я голубцы обожаю
Аналогично
СиренаФеоктистовна• 02 июня 2021
Ответ дляМой_ужин
А я могу
Чеширская кошечка
• 02 июня 2021
Ответ дляЛисАпедная
Свекруха передала, її улюблена страва
Доль Чекомбана• 02 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Госпади
Я голубцы обожаю
Я тоже)
При этом из картошки люблю больше всего
Чеширская кошечка
• 02 июня 2021
Ответ дляГрабля
О,а я голубцы обожаю
Запросто, тільки смачні сардельки! Будь-які не годяться.
Чеширская кошечка
• 02 июня 2021
Ответ дляПосудомойка
а крім сардельок, що було ще?
та толком нічого, але це ж не привід, щоб все зїсти((
Котомафия• 02 июня 2021
Автор, а муж ваш может одной сарделькой наесться? Может быть будет выходом сходить в магазин и купить ещё сарделек? Или приготовить что- нибудь?
СиренаФеоктистовна• 02 июня 2021
Ответ дляБензопирен
Пересраться из за 3 сарделек...
Звиздец....
Автор, наготовьте вы нормальной еды чтоб все наелись наконец-то
Звиздец....
Посудомойка• 02 июня 2021
Ответ дляЧеширская кошечка
і що він з´їв всі три сардельки і все? наївся? не поперхнувся?