СиренаФеоктистовна• 14 июня 2021

Діти до 2х років оплачують білет в літаку?

Завжди думала,що таким дітям переліт безкоштовний. Сьогодні дивлюся білет на мене, сина 11 років і дочку 1,5 роки і в сумі до оплати мені налічує як за три дорослих особи. У вас теж так?
Любящая болтать• 14 июня 2021
Не оплачивали и места не было, о чем я очень пожалела после 12 часового перелета

Манный комочек• 14 июня 2021
Ні, ви особлива
Коварная Зая• 14 июня 2021
у вас межконтинентальный перелёт?
автор СиренаФеоктистовна • 14 июня 2021
Ответ дляМанный комочек
Ні, ви особлива
Ну то що за дурня виходить...
Дивлюся білети на Віззейр
автор СиренаФеоктистовна • 14 июня 2021
Ответ дляКоварная Зая
у вас межконтинентальный перелёт?
Та ні, Україна- Польща
Праздничный сервиз• 14 июня 2021
Не оплачивается. Но и место не предоставляется. На руках летит.
С отдельным местом - платно
Коварная Зая• 14 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Та ні, Україна- Польща
очень странно
у вас точно там сумма денег стоит?
автор СиренаФеоктистовна • 14 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
С отдельным местом - платно
При виборі білета треба ж відмічати ,що летить дитина? Зараз скрін добавлю
автор СиренаФеоктистовна • 14 июня 2021
Ответ дляКоварная Зая
очень странно
у вас точно там сумма денег стоит?
Виставою скрін

100pudov• 14 июня 2021
На руках - бесплатно.
Отдельное место - платно.
Коварная Зая• 14 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Ну то що за дурня виходить...
Дивлюся білети на Віззейр
сфоткайте
я брала билеты, за ребенка не платила но уже при выборе места, оплатила отдельное, что б не на руках
автор СиренаФеоктистовна • 14 июня 2021
Ось перед вибором рейсу вказую хто летить
Потім ціна білета на одного ( вибираю лиш з ручною поклажею)
В кінці сума до заплати як за трьох
Праздничный сервиз• 14 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
В кінці сума до заплати як за трьох
Вы выбираете ребёнку отдельное место. Отсюда и оплата за него
автор СиренаФеоктистовна • 14 июня 2021
Ответ дляПраздничный сервиз
Хмм, я вважала ,що спочатку просто вказую всіх,хто летить для заповнення потім даних.
А де ж тоді вписувати дані дитини,якщо білет не заповнюється?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 14 июня 2021
В літаку місце платне і чи то дитина чи ні не має різниці
автор СиренаФеоктистовна • 14 июня 2021
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Для мене не проблема,щоб дитина посиділа годинку на руках. Скільки чуда від всіх,що то безкоштовно
Гарачый Шыкалад• 14 июня 2021
Місце платно.Як так-безкоштовно?
автор СиренаФеоктистовна • 14 июня 2021
Ответ дляГарачый Шыкалад
Місце платно.Як так-безкоштовно?
Читайте уважно. Запитую за переліт ,а не за місце окреме
Гарачый Шыкалад• 14 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Переліт-на руки і безкоштовно.

massea• 14 июня 2021
Место бесплатное, но есть сборы на инфанта (маленького ребенка). Если не ошибаюсь это фиксированная сумма у авиаперевозчика. Посмотрите сумму в условиях перевозки детей. При особо дешевых перелетах у лоукостеров эта сумма бывает дороже билета.
автор СиренаФеоктистовна • 14 июня 2021
Ответ дляГарачый Шыкалад
Переліт-на руки і безкоштовно.
Ну по темі,ви мені не допомогли аж ніяк. Я виставила скріни,і там аж ніяк не безкоштовно. Питання чому.
автор СиренаФеоктистовна • 14 июня 2021
Ответ дляmassea
Лесь дані дитини реєструються, якщо на самому початку не відзначати,що летить і дитина ( я так вже зрозуміла,що то вибір місця в скрінах)
massea• 14 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Вот у визейр написано:

Немовлята віком від 14 днів до 2 років можуть подорожувати на колінах дорослого пасажира, який супроводжує немовля. За це потрібно заплатити збір у розмірі ‎1 055 ₴ за один рейс.

https://wizzair.com/uk-ua/informatsiia-ta-posluhy/...

Я летала давно у них, точно процедуру не помню. Плюс у них условия постоянно меняются. Но, вроде, документы вводятся при регистрации на рейс. Места выбираються тоже при регистрации.

Ребенок до 2-х лет точно летит без места. Если нужно с местом, необходимо брать ему специальное автокресло, сертифицированное для перелетов.
автор СиренаФеоктистовна • 14 июня 2021
Ответ дляmassea
Вот у визейр написано:

Так для того,щоб в регістрації було місце для введення даних,треба на самому початку відмітити кількість подорожуючих. А воно автоматично лічить місце.Дурдом якийсь
massea• 14 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Судя по скриншотам, система как раз считает 2 места + сбор за ребенка: 179pln+179pln+144pln (1055 грн.) = 502 pln
Праздничный сервиз• 15 июня 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Потому что вы место выбрали