Неваляшкина• 16 июня 2021

А ви б пішли у політику

Цікаво, а у нас створюються якісь майданчики, де люди могли б ділитись своїми ідеями щодо розвитку країни? Думаю, що вже час, до виборів лише декілька років. Маятник має качнутися, і наступного разу перемогти мають не популісти.

Постійно чую від сторонніх людей, як треба реформувати медицину, освіту, податкову, при тому, що це люди саме з цих сфер, тобто є фахівцями і знають нюанси роботи.

А ви б пішли б у політику, якби була така можливість і до кого ви себе більше відносите до "професіоналів" чи "популістів"?
Результат:
вже голосів: 28
12 (42.86%) Ні. Я диванний зрадофіл
10 (35.71%) Свій варіант
4 (14.29%) Так, і я професіонал.
2 (7.14%) Так, але я умовний популіст.
Настёна33• 16 июня 2021
Ответ дляValeria Tyan
Это НЭП - национальная экономическая политика, платформа, где думающие люди могут стать полезными своей стране. Вот на этом сайте https://nep.com.ua/ можно подробнее почитать.
Це будь-хто може приєднатись чи там є відбір адекватний?

автор Неваляшкина • 16 июня 2021
Ответ дляНастёна33
то підпишіться і розкажете.
Настёна33• 16 июня 2021
Ответ дляНеваляшкина
то підпишіться і розкажете.
Мені цікаво що вони пропонують. Почитати для розширення кругозору не завадить
Таки в курсе• 16 июня 2021
Ні, я порядна людина
Пупуговка• 16 июня 2021
Ответ дляЛорка-хлорка
Почему де. Он сейчас творит дела, последствия которых будут видны как раз через несколько лет. Наш мудрий нарид не свяжет одно с другим и будет говорить ’а вот при Зеленском такого не было’. Я буду голосовать за него, пусть 73 процента доедят до конца.
А вы что, с ними доедать не будете?