Неваляшкина• 16 июня 2021
А ви б пішли у політику
Цікаво, а у нас створюються якісь майданчики, де люди могли б ділитись своїми ідеями щодо розвитку країни? Думаю, що вже час, до виборів лише декілька років. Маятник має качнутися, і наступного разу перемогти мають не популісти.
Постійно чую від сторонніх людей, як треба реформувати медицину, освіту, податкову, при тому, що це люди саме з цих сфер, тобто є фахівцями і знають нюанси роботи.
А ви б пішли б у політику, якби була така можливість і до кого ви себе більше відносите до "професіоналів" чи "популістів"?
Результат:
вже голосів:
12 (42.86%)
Ні. Я диванний зрадофіл
10 (35.71%)
Свій варіант
4 (14.29%)
Так, і я професіонал.
2 (7.14%)
Так, але я умовний популіст.
Неваляшкина
• 16 июня 2021
Ответ дляНастёна33
Це будь-хто може приєднатись чи там є відбір адекватний?
то підпишіться і розкажете.
Пупуговка• 16 июня 2021
Ответ дляЛорка-хлорка
Почему де. Он сейчас творит дела, последствия которых будут видны как раз через несколько лет. Наш мудрий нарид не свяжет одно с другим и будет говорить ’а вот при Зеленском такого не было’. Я буду голосовать за него, пусть 73 процента доедят до конца.
А вы что, с ними доедать не будете?