Неваляшкина• 16 июня 2021

А ви б пішли у політику

Цікаво, а у нас створюються якісь майданчики, де люди могли б ділитись своїми ідеями щодо розвитку країни? Думаю, що вже час, до виборів лише декілька років. Маятник має качнутися, і наступного разу перемогти мають не популісти.

Постійно чую від сторонніх людей, як треба реформувати медицину, освіту, податкову, при тому, що це люди саме з цих сфер, тобто є фахівцями і знають нюанси роботи.

А ви б пішли б у політику, якби була така можливість і до кого ви себе більше відносите до "професіоналів" чи "популістів"?
Результат:
вже голосів: 28
12 (42.86%) Ні. Я диванний зрадофіл
10 (35.71%) Свій варіант
4 (14.29%) Так, і я професіонал.
2 (7.14%) Так, але я умовний популіст.
Эта_Шикарна)• 16 июня 2021
Пошла бы, если бы это было безопасно для жизни

Лорка-хлорка• 16 июня 2021
Он Зеленский уже на второй срок метит. И тут набрехал своим 73)
Безберлоги.ру• 16 июня 2021
А кому я надо
Эта_Шикарна)• 16 июня 2021
Ответ дляЛорка-хлорка
да кому он нафиг нужен
Лорка-хлорка• 16 июня 2021
Ответ дляЭта_Шикарна)
да кому он нафиг нужен
Сча политейка прибежит и грудью будет защищать)
Настёна33• 16 июня 2021
Можливо пішла б, якби в нас була нормальна політична ситуація, без знайомств, родичів і тд. Бо всі як приходять, то одразу тягнуть за собою вагони ’хороших’ людей. А от стосовно майданчика, не чула. Знаю, що по містах Одеса, Днепр форуми проводять щодо розвитку.
Настёна33• 16 июня 2021
Ответ дляЛорка-хлорка
Не дай Боже аби на другий строк.
Асталависта бэйби• 16 июня 2021
не пошла бы, нах это надо. на диване целее будешь.
автор Неваляшкина • 16 июня 2021
Ответ дляБезберлоги.ру
А кому я надо
А вам нема чого запропонувати державі?

автор Неваляшкина • 16 июня 2021
Ответ дляНастёна33
Я знаю декількох людей, що пройшли на держ.посади лише завдяки освіті і скілам. Родичі всі в селі, пропихувать не було кому.
Лорка-хлорка• 16 июня 2021
Ответ дляНастёна33
Не дай Боже аби на другий строк.
Почему де. Он сейчас творит дела, последствия которых будут видны как раз через несколько лет. Наш мудрий нарид не свяжет одно с другим и будет говорить ’а вот при Зеленском такого не было’. Я буду голосовать за него, пусть 73 процента доедят до конца.
Я_не_аноним_100%• 16 июня 2021
Если бы это было честно и безопасно, то да.
Я совестливый человек и драть бюджет не смогла бы.
автор Неваляшкина • 16 июня 2021
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А чому у нас небезпечно? Ми ж не рашка і не Білорусь
Эта_Шикарна)• 16 июня 2021
Ответ дляЛорка-хлорка
ну, это ей он может и нужен, а я еще на интервью в его доме перед выборами поняла, что он от Порошенко не отличается, поэтому и голосовала против обоих
Безберлоги.ру• 16 июня 2021
Ответ дляНеваляшкина
А вам нема чого запропонувати державі?
Могу им лестницу помыть или туалет
Асталависта бэйби• 16 июня 2021
Ответ дляНеваляшкина
у нас из окон чиновники пару лет назад летали. видать не все гладко
автор Неваляшкина • 16 июня 2021
Ответ дляНастёна33
А що за форуми?
автор Неваляшкина • 16 июня 2021
Ответ дляАсталависта бэйби
то це 14 і 15 роки. І то чиновники доби Януковича, що не втекли. Але на тих проби нема де ставить, тому й у вікна вийшли.
Асталависта бэйби• 16 июня 2021
Ответ дляНеваляшкина
ага, сами вышли, по собственной воле

Настёна33• 16 июня 2021
Ответ дляЛорка-хлорка
Тут річ не в тому що буде видно через кілька років, а в тому з ким він іде і хто його пропихує. Команда в нього м´яко кажучи не дуже кваліфікована, економічного зросту немає, борги в нас ростуть і віддавати будемо ми, а не вони. А ось цей приклад, що вони відверто сперли ковідні гроші начебто на дороги, в той час коли люди навіть маски не могли купити - говорить сам за себе.
Настёна33• 16 июня 2021
Ответ дляНеваляшкина
А що за форуми?
Підприємці збираються разом з деякими активістами і пропонують ідеї розвитку країни, як вони бачать. Мій друг на такому був в квітні в Одессі, його запрошували. Але не знаю, чи йде кудись далі та інформація чи вони на майбутнє пропонують.
Valeria Tyan• 16 июня 2021
А я присоединилась к Уманскому. Как-то случайно наткнулась на его интервью и поняла, что его идеи идентичны моим. Ничего общего с популизмом не имеет, и потому широкому кругу нашего народонаселения, к сожалению, не зайдет.
автор Неваляшкина • 16 июня 2021
Ответ дляАсталависта бэйби
ага, сами вышли, по собственной воле
могли допомогти колишні партнери, щоб багато не тринділи.
Куратор дебошей• 16 июня 2021
Я не пошла бы. Характер не тот. Хотя с возрастом стал портиться), стала более нетерпимая к разным негараздам.
А вот дочка пошла в политику,стала депутатом местным. Молодые все,хотят к лучшему изменить свой город,а то его разворовала местная власть к хренам за 20 лет.
Асталависта бэйби• 16 июня 2021
Ответ дляНеваляшкина
могли, но в любом случае люди плохо кончили. и хорошие они были, или плохие, не особо важно, система проглотила и выплюнула их.
автор Неваляшкина • 16 июня 2021
Ответ дляValeria Tyan
Що значить приєднались?
автор Неваляшкина • 16 июня 2021
Ответ дляНастёна33
У будь-якому випадку, добре, що такі зустрічі проводяться.
Valeria Tyan• 16 июня 2021
Ответ дляНеваляшкина
Що значить приєднались?
Это НЭП - национальная экономическая политика, платформа, где думающие люди могут стать полезными своей стране. Вот на этом сайте https://nep.com.ua/ можно подробнее почитать.
Тра Ля Ля• 16 июня 2021
Ответ дляЛорка-хлорка
З бабою Марією
автор Неваляшкина • 16 июня 2021
Ответ дляТра Ля Ля
З бабою Марією
а шо за баба Марія