Непогодка• 20 июня 2021
Освітлитися з чорного
Мій природний колір волосся чорний без синяви. Декілька років через появу сивини стала фарбуватися в чорний 1.0. Зараз хочу освітлитися хоча б до шоколадного (мій натуральний темніше, сивина нерівномірна). Порадьте, як краще діяти, будь ласка.
Не пью, не курю• 20 июня 2021
Самим ніяк. Можете спробувати, але волосся повністю угробите( Йдіть в перукарню де є майстер колорист, він саме таким і займається.
Непогодка
• 20 июня 2021
Мій майстер пропонує освітлити. Ціна 100 у.о. приблизно. Але мене бентежить, що потім буде відростити десь сиве, а десь моє чорне, і що з тим робити?
Ща как дам• 20 июня 2021
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
У меня получилась такая херня,сожгла волосы, в итоге выходила методом стрижки.Седину запрашивала в каштановый.
ПультОт_БМВ• 20 июня 2021
Тут повно було фото паклі і перепаленого волосся,а відростає воно роки.З освітленням тільки до майстра.
Непогодка
• 20 июня 2021
Ответ дляЩа как дам
Вибачте, мабуть неправильно написала. Пропонує пудрою освітлити (прибрати пігмент).
ПП-шница• 20 июня 2021
Аналогичная ситуация, пошла к мастеру, сама не рискнула. Сейчас вышла на 3 тона светлее и снова сама буду красить. Дорого мне каждый мес отдавать 2100 за покраску. Плюс стрижка, каре 450 грн тоже раз в полтора мес
Ща как дам• 20 июня 2021
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Тогда не подскажу, мне мой мастер осветляла,но все кто проходил эту процедуру в итоге как и я стригли волосы.Может мастер у меня руководитель,не знаю.Попробуйте,сейчас технология вперёд идёт.
Продавец овец• 20 июня 2021
Я на первом карантине выходила из чёрного, сама делала смывку. Не скажу, что это приятное дело, но результат меня устроил. Погуглите по поиску, найдёте. Если у вас есть очень большое желание сделать самой и сэкономить, то можно смыться самой.
Непогодка
• 20 июня 2021
Ответ дляПП-шница
Ви брюнетка? Чи не можете показати, який колір тепер? (Можна не своє фото)
Непогодка
• 20 июня 2021
Ответ дляПродавец овец
Дякую. А яке слово задати в пошуку?
Продавец овец• 20 июня 2021
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Дякую. А яке слово задати в пошуку?
Попробуйте «смывка»
ПП-шница• 20 июня 2021
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Каштановый, тёплый. От природы шатенка с серебром
Valeriia123• 20 июня 2021
Я выходила из черного (сама красилась до этого) - в салоне 7 часов. Окисляли прядями, не все волосы, окислялось не равномерно, мастер чуть не 10 разных окислителей подбирала, чтоб в один тон окислить. Потом закрасила, получилось очень красиво. Теперь только корни закрашиваю, седина на процентов 80 у меня.
Непогодка
• 20 июня 2021
Ответ дляValeriia123
Справді, гарно. Але я хочу більш радикально.