Мира всем• 27 июня 2021

Панама с коноплей

Вы бы разрешили своему 12-летнему сыну купить такую панаму?
Результат:
вже голосів: 199
162 (81.41%) Да, а что здесь такого?
28 (14.07%) Нет конечно!
9 (4.52%) Тыц.
Я такая - жду трамвая• 27 июня 2021
У моего носки из Амстердама с коноплей

автор Мира всем • 27 июня 2021
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
У моего носки из Амстердама с коноплей
Ему 12 лет?
Луковая• 27 июня 2021
Надписей плохих нет, так что да
месяцкие• 27 июня 2021
Да, это модно
Телочка• 27 июня 2021
В Еве постоянно носки с коноплей продают.
Я такая - жду трамвая• 27 июня 2021
Ответ дляМира всем
Ему 12 лет?
Тогда было 13
Помидорина• 27 июня 2021
У моего такая, ему 11. Просто он не вкладывает смысл в этот рисунок, она просто ему нравится.

Слоник-тоник• 27 июня 2021
Моєму в минулому році купили таку панаму, тільки чорна з зеленим листям. А ще теж в минулому році купили футболку з коноплями і носки. В минулому році йому було 12. Носив активно, в цьому році вже не дуже, каже що набридло.
А що такого в цьому принті?
автор Мира всем • 27 июня 2021
Всем спасибо, значит заказываю.
НичеНипанимаю• 27 июня 2021
Мамуля мне подарила когда то подвеску с листочками, но то была конопля, её уже нет в живых, а память осталась, ведь тогда я была счастлива этому подарку
Фантазерша• 27 июня 2021
Норм,моему 11,купили білі шкарпетки з жовтими листочками вчора,він навіть не зрозумів,я не поглиблювала його в це,листочки та й по всьому
КондуктЕр тролейбуса• 27 июня 2021
И панама, и футболки, и носки, и шорты, и перчатки... Короч, чего только небыло) у среднего в фаворе были черепа и скелеты)
постою_послушаю• 27 июня 2021
Я бы не купила. Мне кажется это делает детей более привлекательными для распространителей наркотиков.
выходные пролетают• 27 июня 2021
Чай из листьев конопли, кстати, пили издавна и он очень полезный. Не наркоманская конопля. Обычная.
Пропаганды на панамке я не вижу, но я травы и коноплю собираю давно и из нее люблю одежду, обувь, постель
Отблеск мысли• 27 июня 2021
Купила бы. Конопля - это не только наркотик.
Оно само купилось• 27 июня 2021
О,я теперь знаю,как конопля выглядит) Девочка,38 годиков)
Yog-Sothoth• 27 июня 2021
У меня кофта с коноплёй.
Ищу Аленя• 27 июня 2021
94% отв. да.и таки да
Белочкой зови• 27 июня 2021
Ответ дляпостою_послушаю
чушь

Железная тетя• 27 июня 2021
Это осенние листья каштана:)))
Вся в кредитах• 27 июня 2021
Я вообще коноплю люблю
Сегодня сержусь• 27 июня 2021
Ответ дляИщу Аленя
94% отв. да.и таки да
Я нажала нет, а страница догрухилась и проголосовало ’да’
Цыбулька• 27 июня 2021
Мой в 12 лет не знает что это
Я такая - жду трамвая• 27 июня 2021
Ответ дляЦыбулька
Мой в 12 лет не знает что это
Это для вас он «не знает»
Цыбулька• 27 июня 2021
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Это для вас он «не знает»
Нет, он не знает и правда)))) сама иногда удивляюсь, ботаник растёт полнейший. Мамкин пока что на 100%)))
Я такая - жду трамвая• 27 июня 2021
Ответ дляЦыбулька
В школе ему поведали 200%, я сама ботан с 7 лет знала все о сексе, с 12 про наркоту- подруги и одноклассники просветили
постою_послушаю• 27 июня 2021
Ответ дляДомовенок Кузя
чушь
Я думаю иначе.
Беззубовна• 27 июня 2021
Конечно, у моей дочки носки такие, и что?
Весенний Марафон• 27 июня 2021
Може, Вам варто трошечки розширити свій світогляд? Конопля - це далеко не тільки наркотик.

Використання коноплі:

У харчуванні:

Насіння конопель містить 30–35 % олії, 18–23 % білка, 20 % крохмалю, 15 % клітковини, 4–5 % золи. Олія попри свої високі смакові якості, багата на легкозасвоювані жирні кислоти — лінолеву, ліноленову, гамма-ліноленову, що сприяє утворенню гамма-глобуліну, який має протибактеріальні і противірусні тіла. Олія використовується у салатах, при виготовленні кондитерських виробів, випіканні здобного хліба тощо. Добувають її холодним та гарячим пресуванням.[2]

У промисловості

Волокно конопель довге, грубе, але має велику міцність і не піддається гниттю при тривалому перебуванні у воді. З волокна виготовляють тканини, брезент, парусину, мішковину, пожежні рукави, канати, шпагат, шнури, цінний папір. Тканини з конопель антистатичні, гігієнічні, поглинають до 30 % поту і 95 % ультрафіолетових променів. Одяг з конопель рекомендується щоденно носити людям схильним до захворювання ревматизмом, алергією шкіри, хворобами хребта.

З відходів первинної переробки конопель (костриці) виготовляють пластмасу, будівельні термоізоляційні та меблеві плити, фанеру, брикети для палива, целюлозу, за новими технологіями із волокна та костриці — оздоблювальні матеріали для офісів під дерево, мармур. Коноплесировина придатна для виготовлення окремих вузлів в авто- і літакобудуванні[3].

Швидковисихаюча олія конопель широко використовується для виробництва оліфи, фарб, лаків, замазки, мила і ін.. Фарби, виготовлені на конопляній оліфі, дуже стійкі, тому використовуються при фарбуванні залізних дахів та інших зовнішніх металевих предметів. З конопляного насіння добувають вітаміни і фітин, які використовують у медицині. Екстракти з листя конопель мають виражені антибактеріальні властивості. Конопляна макуха є цінним концентрованим білковим кормом для тварин. Кілограм макухи за вмістом перетравного протеїну відповідає 2,9 кг вівса або 3 кг ячменю, 3,1 кг кукурудзи, 15,3 кг картоплі.[4]

Коноплі є однією з найважливіших культур, які здатна рекультивувати забруднені й виведені з обороту землі шляхом винесення з ґрунту отруйних домішок. Із конопель можна виготовити до 50 тис. різноманітних виробів[5].
Швидка Настя• 27 июня 2021
Ответ дляЦыбулька
Мой в 12 лет не знает что это
Святая наивность