Точный_сантиметр• 09 июля 2021

ПЛР тест для путешествия в Молдавию нужен, может кто знает?

Печальки.нет• 09 июля 2021
Да. Нужен. Была в Молдавии в июне.
Кукарикуууууу• 09 июля 2021
🗺 Правила в´їзду туристів з України станом на 7 липня 2021 року

📌 Албанія, Північна Македонія і Чорногорія дозволяють вільні поїздки навіть без тестів на коронавірус.

🔻 Для відвідування Болгарії, Боснії і Герцеговини, Греції, Кіпру, Молдови, Румунії, Сербії, Туреччини, Хорватії вакцинація не обов´язкова, але потрібно пройти тест перед вильотом, а іноді, як у випадку з Кіпром, і по прильоту. Від тестів звільнені вакциновані мандрівники.

❕ При цьому в Румунії діють особливі правила. Країна дозволяє в´їзд туристів тільки на 3 дні, тому з собою потрібно мати підтвердження про те, що ви покинете її територію у встановлений термін.

👉🏻 Мандрівники, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу в Україні будь-яким доступним препаратом, можуть в´їхати без обмежень в Австрію, Естонію, Ісландію, Іспанію, Нідерланди, Словенію, Угорщину та Швейцарію.

‼️ А ось Німеччина, Франція і Литва не визнають китайську вакцину CoronaVac.
автор Точный_сантиметр • 09 июля 2021
Спасибо, а где Вы смотрите информацию?
АфродитаПетровна• 09 июля 2021
Ответ дляКукарикуууууу

О, спасибо за инфу!