Госпожа_тамагочи• 10 июля 2021
Досі в шоці,Всевишній вберіг мене від моєї дурості
Сьогодні поїхали з батьками,чоловіком та дитиною на озеро,там є тарзанка,ніколи не пригала з неї,а тут захотілося,не втрималася,впала біля самого берега,слава Богу у воду,чоловік сказав,що см 10 від берега,добре що там зразу глибоко,лише подерла руку трішки,волосся було в піску,висота більше 10 метрів,не вдарилася нічим,вийшла з води,тато був блідий,не розмовляв спочатку,я його таким переляканжим ніколи не бачила,от і думаю,воно мені потрібно було...
Госпожа_тамагочи
• 10 июля 2021
Ответ дляСижуревувшоке
Поздравляю с новым днём рождения!
Дякую,це дійсно так
Госпожа_тамагочи
• 10 июля 2021
Ответ дляПерловая Кашка
Вас наче Камаз переїхав
Не розумію,чому вам так смішно
Карапулька• 10 июля 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не розумію,чому вам так смішно
А я не розумію в чому проблема?
Нежная Лапка• 10 июля 2021
Ответ дляКарапулька
А я не розумію в чому проблема?
10 метров - это достаточно высоко, чтобы насмерть разбиться, тем более, при прыжке с разбега.
Госпожа_тамагочи
• 10 июля 2021
Ответ дляКарапулька
А я не розумію в чому проблема?
Пооблема?її не має
Оловянный_Прагматик• 10 июля 2021
Набухаются и лезут на ту тарзанку, хорошо, что все нормально обошлось) Ах да, выжнепьете)
Оловянный_Прагматик• 10 июля 2021
Ответ дляЧики-брык
Тарзанка чисто сельский движ
Для молодых, крепких и юрких парней, умеющих правильно прыгать, а не для теток 80+кг
Перловая Кашка• 10 июля 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Пооблема?її не має
Боже, Ви тепер ще кожному особисто виколете очі, запевняючи, що сьогодні майже не вмерли?))
Та кому Ви тут потрібні?)
Щас ухожу• 10 июля 2021
Вы прыгали в воду с высоты 3-этажного дома илр даже больше? Можно фото вашей тарзанки?
Госпожа_тамагочи
• 10 июля 2021
Ответ дляОловянный_Прагматик
Дуже приємно познайомитись,я тьотка 27 років,з вагою 52 кілограми
ПодругаМужа• 10 июля 2021
На озере тарзанка 10 м?
А к чему она прикреплена там?
Обычно на дереве они,там метра 4 максимум
А к чему она прикреплена там?
Цыбулька• 10 июля 2021
Ответ дляПерловая Кашка
Вас наче Камаз переїхав
Надеюсь, этот смайл вы случайно поставили.
Ничего смешного здесь нет.
Госпожа_тамагочи
• 10 июля 2021
Ответ дляЩас ухожу
Фото не має,хто був на голубих озерах в Кмитові,знає ту тарзанку,про 10 метрів,я реально загнула,але високо дуже)
МисисПропер• 10 июля 2021
Ответ дляОловянный_Прагматик
Вот такие молодые и крепкие потом со сломанными шеями на инвалидных колясках или на глубине в 2 метра. За лето десятками.
Госпожа_тамагочи
• 10 июля 2021
Ответ дляПерловая Кашка
Та кому Ви тут потрібні?)
Що ви робите в моїй темі?я вам щось маю доводити?я поділилася своїми переживаннями,ядом своїм бризгайте в іншому місці
Госпожа_тамагочи
• 10 июля 2021
Ответ дляДиверсификация
Не удержались или порвалось? Чего упали?
Чоловік сказав,що з-за того,що підпригнула,маса тіла перенеслася на руки,палка мокра,ось і зірвалася
Госпожа_тамагочи
• 10 июля 2021
Ответ дляОловянный_Прагматик
Ви думаєте,що люди не мають розваг без алкоголю?шкода
Госпожа_тамагочи
• 10 июля 2021
Ответ дляПодругаМужа
На озере тарзанка 10 м?
А к чему она прикреплена там?
Ось з відео вирізала
Томатико• 10 июля 2021
Ответ дляКарапулька
А я не розумію в чому проблема?
Удалено администрацией...
Партизанка• 10 июля 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну хоть интернет не ваш, а как вы сегодня покакали, что ели очень интересно, ногу не подвернули?
Кто крайний?• 10 июля 2021
А я сегодня собиралась прыгать с моста (роупджампинг).
Купила за 15 грн купон на 50%скидку на покупоне, договорилась сегодня на 18.00.
Я пришла, а они нет.
Написала им, не ответили.
Думаю, значит, так и должно было быть, Господь от чего-то оберегает.
И плевать на те 15 грн
Я пришла, а они нет.
Написала им, не ответили.
И плевать на те 15 грн
Партизанка• 10 июля 2021
Ответ дляТоматико
Удалено администрацией...
А вы умная? могла, но не покалечилась же, она и ванной могла поскользнуться и еще что-то, надо каждый пук вывалить здесь?))
Госпожа_тамагочи
• 10 июля 2021
Ответ дляПартизанка
Удалено администрацией...