Госпожа_тамагочи• 10 июля 2021

Досі в шоці,Всевишній вберіг мене від моєї дурості

Сьогодні поїхали з батьками,чоловіком та дитиною на озеро,там є тарзанка,ніколи не пригала з неї,а тут захотілося,не втрималася,впала біля самого берега,слава Богу у воду,чоловік сказав,що см 10 від берега,добре що там зразу глибоко,лише подерла руку трішки,волосся було в піску,висота більше 10 метрів,не вдарилася нічим,вийшла з води,тато був блідий,не розмовляв спочатку,я його таким переляканжим ніколи не бачила,от і думаю,воно мені потрібно було...
Звезда в шоке• 10 июля 2021
Добре, що все добре
Товариш з мого дитинства теж так пригав і вже 20 років прикований до ліжка

Малая еще та• 10 июля 2021
Ответ дляКликОЛЬКА
Автор писала, что близко от берега сорвалась, а не про высоту. Хотя, у нас учительница на экскурсии разрешила детям кататься, и сама каталась, потом видео в род.чат кинула. Хорошо, что моя не каталась, а то я б устроила разнос. Одна девочка сорвалась, потом мокрая домой ехала, а дело было весной, холодно.
Автор писала, что высота больше 10 м. Где такие тарзанки, с трехэтажный дом?