Украиночка• 13 июля 2021
Стрептодермія
Чим лікували?мащу бетадином ,фукорцином,ноги потіють і прищики лізуть далі,це вже третій рік підряд влітку таке
Украиночка
• 13 июля 2021
Ответ дляБратья Капли
А врач что говорит?
Мастити стрептоцидовою маззю
Украиночка
• 13 июля 2021
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Левоміколь
Ви самі пробували лікувати стрептодермію левоміколю?
Майданщица• 13 июля 2021
У моей мамы эта ерунда круглогодично. Ничего толком не берет ее кроме диеты ничего сладкого и дрожжевого. Я уже и тут покупала мази на сайте и в аптеке брали миллион разных.
Украиночка
• 13 июля 2021
Ответ дляНагайна
Мазь Альтарго убирает стрептодермию за 3 дня.
Не має в Україні її зараз(
Черпак_для_фантазий• 13 июля 2021
Ответ дляУкраиночка
Так, дитині допомогло, у неї на обличчі було. Призначення лікаря.
Украиночка
• 13 июля 2021
Ответ дляБочка порохУ
Сыну помогла только Тирозур
Тірозур є,дякую
Кашпо• 13 июля 2021
Капец. Нам назначали антибиотики, не помню название, диету, постоянное мытье рук, следить, чтобы дети не расчесывали, мазать ранки.
Причем чем больше наименований, тем лучше.
Примерно так: зеленка+одна мазь, фукорцин+другая мазь, спирт+ третья мазь.
Украиночка
• 13 июля 2021
Ответ дляGreen_Cat
Задежить від мікрофлори-ініціатора, є такі випадки, що не тільки мазь, а ще й антибіотики на тривалий срок.
Так що міняти і перевіряти... починати можна навіть з ванночок з ромашкою.
Вона тільки починається,мочити не можна,навіщо ванночки?слава Богу ті рази обійшлись без антибіотика
Ответ дляУкраиночка
В даному випадку, можливо і не варто, я ж більше про загальний випадок. Одне діло піт , друге - чиста вода з антибактеріальніми добавками.
Про дієту теж правильно написали...
***
І взагалі, Ви точно визначили, що у вас саме стрептлдермія, а не грибок чи алергічна реакція?
Про дієту теж правильно написали...
***
Украиночка
• 13 июля 2021
Ответ дляGreen_Cat
Про дієту теж правильно написали...
***
Про дієту теж правильно написали...
***
Так,з’являються нові висипи,водянисті
Опля Картопля• 13 июля 2021
Ко второму,если есть сомнения. Нас лечил дерматолог и так лечил,что в больницц положили после него
ЛисАпедная• 13 июля 2021
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Левоміколь
Я тоже детям мазала мазала всякими феромонами да синьками и нифига не сходоло месяц
А потом умный человек посоветовал Левомеколь и алилуя мы вылечились.
Украиночка
• 13 июля 2021
Ответ дляIren_Wonderful
Тридерм лучше всего.
Мастила тиакутаном,не допоміг(