СкиниУскачи!• 20 июля 2021

Кто-то делал это по этой книге ?

Что-то не спится• 21 июля 2021
Не знаю, що там в цій книзі, але коли дитина дозріла, то, як правило, звикає дуже швидко.

автор СкиниУскачи! • 21 июля 2021
Ответ дляЧто-то не спится
Как понять это ’дозрила’? Что она уже дозрила ?
Что-то не спится• 21 июля 2021
Ответ дляСкиниУскачи!
Мозок дозрів) до того, щоб усвідомити свою потребу, до того як ..
автор СкиниУскачи! • 21 июля 2021
Ответ дляЧто-то не спится
Ну вот мне интересно. Т.е. вы никак ребенка не учите. Раз поставили перед ним горшок сказали сюда писять и какать и ждете когда согреет ?
Что-то не спится• 21 июля 2021
Ответ дляСкиниУскачи!
Стояв горшок. Показувала на ляльках, ведмедиках, що туди можна сідати. І дитину садила. Ви ці моменти казала відповідний звук ’пісь-пісь’))
Ну, і в якийсь момент дитина пішла посидіти туди сама і з результатом. В цей момент важливо ДУЖЕ хвалити, радіти, казати, яка молодець, щоб навик закріпився. Ну, а потім хвалити ще з рік за всі успішні рази. За проколи, звичайно, не сварити