Бабка_в_кедах• 23 июля 2021
Ваші абітурієнти одержали смайлик на бюджет?
Ще до 18 є час, чи може щось змінитися? А то в мого вже останній, 5 пріорітет, поки стоїть смайлик. Спостерігали ці дні за його падінням з 1 на 5 пріорітет. Тріллер прям
Хто не в темі: вводите прізвище вашого/не вашого чада і дивитесь чо там.
Просто красавица• 24 июля 2021
Ответ дляНаизнанку
Дівчата, ну не на всі спеціальності багато подають документів!!!
У племінниці на спеціальність подали 8!!! Дітей заяви, і набирають 9!!! На бюджет, тобто всі проходять!!!
Тому і документи можна вже підносити.
А какая специальность?
Наизнанку• 24 июля 2021
Ответ дляПросто красавица
А какая специальность?
Поступить. Закриють набір. Напишу. Мені не потрібно багато конкурентів для неї.
Шукайте самі бюджетні місця.
Просто красавица• 24 июля 2021
Ответ дляНаизнанку
Шукайте самі бюджетні місця.
Моя уже проходит в Могилянку на бюджет с конкурсом 9 человек на место))) Просто впервые вижу такой набор, поэтому и спрашиваю)))
Ангелочек с рожками• 24 июля 2021
Ответ дляНаизнанку
Тому і документи можна вже підносити.
Это куда такой набор?
Ангелочек с рожками• 24 июля 2021
Ответ дляПросто красавица
Мне тоже интересно где это будут учить всего 9 человек. Это какая то уникальная специальность?
Просто красавица• 24 июля 2021
Ответ дляАнгелочек с рожками
И почему на нее дают столько бюджетных мест?
Ангелочек с рожками• 24 июля 2021
Ответ дляПросто красавица
Ну да, 8 бюджета и всего один несчастный контрактник. Даже не могу придумать на кого там учат.
Наизнанку• 24 июля 2021
Ответ дляАнгелочек с рожками
Видалили 9 бюджетних і 15 контрактних місць.
Заяву подано 8!!!
Ангелочек с рожками• 24 июля 2021
Ответ дляНаизнанку
Заяву подано 8!!!
Такого не может быть. Если это такой не популярный вуз и там всегда недобор даже на бюджет никак не может быть выделено столько бюджетных мест.
Само_достаточная• 24 июля 2021
Ответ дляНаизнанку
Заяву подано 8!!!
Это что за дешманский вуз?
Который без аккредитации и вместо диплома бумажку А4 выдаёт?
Наизнанку• 25 июля 2021
Ответ дляСамо_достаточная
Это что за дешманский вуз?
Хаххахахах
Це державний університет!!!
Ще раз кажу!!!
Після зарахування племінниці напишу!!!
І самі переконаєтесь!!!
Більше того, в цьому ж вузі є ще і інші спеціалізації з недобором на бюджет...
Це державний університет!!!
Ще раз кажу!!!
Після зарахування племінниці напишу!!!
І самі переконаєтесь!!!