Дами, порадьте хороший готель в Яремче. Хочемо на день незалежності поїхати.
Дуже бажано зі сніданками, з басейном, в мальовничому місці.
Дуже дякую!
Телочка• 26 июля 2021
Не люблю Яремче - базар-вокзал і на День незалежності дуже багато людей. Шукайте щось затишніше трохи далі. Торік такі затори були, що просто жах
Ответ дляТелочка
Може якщо не прям в центрі то буде спокійніше?
В Буковель не хочу, були минулого дня незалежності. Славсько я не люблю. На Закарпаття дорогу не подужаю напевно. Куди порадите?
Телочка• 26 июля 2021
Ответ дляpersonality
Я б дивилася Микуличин, Татарів, Ворохту - там затишніше мені
Анонимус Я• 26 июля 2021
Були двічі (в минулому році в цьому) в ’Преміум клаб Яремче’ - басейн на вулиці з підігрівом, дворазове харчування (’шведський стіл’) входить у вартість номера, годують смачно і великий вибір. Є дитяча кімната, спа (римська баня та критий басейн), тренажерний зал.
Готель не в центрі, але до ’цивілізації’ зовсім недалеко. Вид з балкону був на гору Слон. Нам дуже сподобалося.
Латвийские_Номера• 26 июля 2021
Яремче дуже люблю. Але просто погуляти. Ви знаєте ,що там з водою. Якщо не дуже міцний шлунок ,то капець. Бо навіть ненароком потрапить вода до рота чи в носа -готуйтесь до пригод. Це і міський водогін ,і в приватних садибах. Місцеві звикли,їм норм. Нам казали про це колись ,ми не послухали.Один рік норм ,а наступні два - кошмар в чоловіка ,а малу ще потім вдома вихожувала. Їдемо тепер лише в готель з дорогою системою фільтрації води,а в Яремче катаємося гуляти,бо містечко для мене і справді чарівне,затишне
Ответ дляЛатвийские_Номера
А куди ідете?
Царевна Смеяна• 26 июля 2021
Ответ дляpersonality
Ой, едем в Славское - расскажите 😳
Телочка• 26 июля 2021
Ответ дляЛатвийские_Номера
Це скрізь у Карпатах. Нам щастило, не знали раніше, а цього року після Поляни був капець (( Тепер знаємо, що може бути
МошеЙница• 26 июля 2021
Ответ дляЛатвийские_Номера
Не заметила проблем с водой. Были в отеле Ведмежа гора и автору его рекомендую. Там всё как она хочет
Царевна Смеяна• 26 июля 2021
Ответ дляТелочка
В Карпатах замечаю всегда, что вода жесткая - волосы там стоят дротом. Но Вы о чем-то другом - как-то влияет на пищеварение? Почему?
В рот не ложи• 26 июля 2021
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ого, однако. А не знаете, в Буковеле нет такой беды с водой?
Телочка• 26 июля 2021
Ответ дляЦаревна Смеяна
Да, вода непригодна для питья, оказывается ( Зимой слегли после отдыха всей компанией. Тогда качало весь Буковель и другие регионы тоже. Оказалось, что это очень распространенная проблема в пиковые наплывы туристов
Ответ дляЦаревна Смеяна
Ой, едем в Славское - расскажите 😳
То суб’єктивно. Багато готелів на горі і дуже крутий заїзд. Я туди своєю фієстою не вигребу. В деякі готелі заїзд тільки бобіками.
Там особо нема шо робити, ну хіба на Захар беркут прогулятися.
Царевна Смеяна• 26 июля 2021
Ответ дляТелочка
Ух, надо же
Царевна Смеяна• 26 июля 2021
Ответ дляpersonality
У нас готель буде якраз на горі - ножками 2є дорослих - ніяк?
Ответ дляМошеЙница
40К за 4 ночі
. Ми на Крит дешевше літали.
Латвийские_Номера• 26 июля 2021
Ответ дляpersonality
А куди ідете?
Та банально -їдемо в Буковель (готель Буковель ).раніше брали номер ,тепер нас побільшало -знімаємо цілий будинок. Чисто і воду з крана можна пити.А ще нам важливо ,якщо дощ -навколо бруківка і чистенько ,є де погуляти.А вже звідти катаємося весь відпочинок в різні села ,містечка і просто зупиняємося в лісі погуляти.
Ответ дляВ рот не ложи
Я не помічала. У мене навпаки волосся можна було без бальзаму лишити. Були і в готелі і в котеджі.
У східниці теж не було проблем з водою. І в Трускавці.
Анонимус Я• 26 июля 2021
Ответ дляpersonality
40К за 4 ночі
. Ми на Крит дешевше літали.
У нас в цьому році за сімейні апартаменти з кухнею та дворазованим харчуванням з 4-х осіб (2 дорослих та дорослі діти -14 та 17 років) за одну добу було 3090 грн. В минулому році, було трохи дешевше.
МошеЙница• 26 июля 2021
Ответ дляpersonality
40К за 4 ночі
. Ми на Крит дешевше літали.
Это может дорогие какие-то номера остались. Мы отдыхали зимой и бронировали осенью около 3000+/- номер был
Ответ дляЦаревна Смеяна
Та двоє дорослих ножками може і підуть.
А вагітна, з дитиною і купою барахла мені воно тре? І шо потім залізти на ту гору і кукувати тиждень?
Латвийские_Номера• 26 июля 2021
Ответ дляВ рот не ложи
Це майже скрізь у горах ,підшкурні води близько.Скважину бурити глибоко і дорого. Ось відповідала автору вище , копіюю свою відповідь ще для вас : Та банально -їдемо в Буковель (готель Буковель ).раніше брали номер ,тепер нас побільшало -знімаємо цілий будинок. Чисто і воду з крана можна пити.А ще нам важливо ,якщо дощ -навколо бруківка і чистенько ,є де погуляти.А вже звідти катаємося весь відпочинок в різні села ,містечка і просто зупиняємося в лісі погуляти.
В рот не ложи• 26 июля 2021
Ответ дляpersonality
Спасибо. Да в Сходнице ничего такого я не заметила.
Ответ дляЛатвийские_Номера
Та ото і я вже так думаю робити. Чого долю випробовувати?
Царевна Смеяна• 26 июля 2021
Ответ дляpersonality
Та двоє дорослих ножками може і підуть.
Ясно)))