Гладковыбритый шишун• 30 июля 2021
Забуть чи ні???
Тягне мене до одного єгиптянина, він теж спокою мені не дає.Пише, дзвонить, каже що буде чекать хоч 5 років поки я надумаю до нього приїхати.А я чесно і незбираюсь….він дуже бідний, працює і навчається, заробляє 4долари в день, сам оплачує навчання і батькам допомагає, бо самий старший з 4 дітей, будинок старий може розвалитись.
Мене про гроші не просить, якщо що, просто живе тим, що Аллах йому поможе.
Я знаю, що майбутнього у нас нема, бо забирать сюли я теж його не хочу.Але він мені такий класний, фоткі покажу)
Незнаю зараз отшить чи ще трохі помутить…
Кривая спроса• 30 июля 2021
Ответ дляКусочек Сыра
Хорошенький конечно. Но если он Вам не нужен, зачем мучать человека
Підтримую, у вас же й чоловік є
КрестьянинДиор• 30 июля 2021
Ой, Автор, он помимо вас ещё сотне девушек пишет, вдруг хоть кто-то поведется. Они мечтают вырваться из нищеты просто.
Покорительная• 30 июля 2021
Жаль потеряла ссылку на историю такой египетской невесты, даже по тв про эту историю было. Надеюсь вы троллите
Крутышка-Пышка• 30 июля 2021
Тю. Общайтесь если Вам это интересно. У меня есть друзья в разных странах.