Мафиозная• 31 июля 2021
Заяву по домашньому насильству
провели як кримінал. Я хотіла щоб до правопорушника здійснили адміністративну відповідальність. Стаття з кримінального кодексу є вкрай небажаною, оскільки боюсь за своє майбутнє. Які можуть бути варіанти?
Мафиозная
• 31 июля 2021
Відкликати заяву й писати нову додавши інформацію про погрози з його боку?
Жертва интернета• 31 июля 2021
А разве это плохо? Или хотите, чтобы насильник заплатил штраф и дальше Вас насиловал?
Прячусь от Всех• 31 июля 2021
Ну ви правильно зробили,що подали заяву і все згідно чинного законодавства.Вам наслідків ніяких,а насильника нехай контролюють і дьоргають,він до цього прагнув.
Муууумие• 31 июля 2021
От вы странная. Ну пусть он вас убьет, тогда уж точно будет уголовка, но вам уже будет все равно
Прячусь от Всех• 31 июля 2021
Ответ дляМафиозная
Хочете що б вам вбив на наступний раз?
Прячусь от Всех• 31 июля 2021
Ответ дляМафиозная
Дівчата, я боюсь що він перестріне мене
Ви все правильно зробили,не бійтеся і не ведіться.Тільки якісь погрози,пишіть заяву знов,з ними по інакшому не можна,це сволочі.Він буде боятися,такі покидьки поліцію бояться,це тільки при нас герої.
Мафиозная
• 31 июля 2021
Ответ дляПрячусь от Всех
Він не боїться поліцію
Мафиозная
• 31 июля 2021
Ответ дляЖертва интернета
Мене вже не буде поруч
Жертва интернета• 31 июля 2021
Ответ дляМафиозная
Мене вже не буде поруч
Будто Вас тяжело будет найти
Мафиозная
• 31 июля 2021
Ответ дляЖертва интернета
Будто Вас тяжело будет найти
Вот и я том же. Мне хотелось зафиксировать факт насилия но мягко (знаю же трав так себя ведут) чтоб при разводе этот момент учитывался и он не претендовал на ребёнка.
Жертва интернета• 31 июля 2021
Ответ дляМафиозная
Так при криминале - он на ребенка и не сможет претендовать
Прячусь от Всех• 31 июля 2021
Ответ дляМафиозная
Психопат
Психопат-це межовий стан.Вони не такі дурна,зниження інтелекту може й не бути.Ви все правильно зробили,він буде боятися.Любі погрози-пишіть знов.В кінці кінців відстане,нову жертву,правда,знайде,але вам це без різниці.
Мафиозная
• 31 июля 2021
Ответ дляПрячусь от Всех
Він розумний. Приступ агресії-безконтрольний
Мафиозная
• 31 июля 2021
Ответ дляПрячусь от Всех
Мав багато інцидентів по конфліктах із застосуванням сили з іншими особами
Четырёхсторонний скотч• 31 июля 2021
Мне жаль вашего ребенка. Отец - тиран. А мать - мягкотелая, будет муженька защищать до последнего, а то иначе вдруг его обоснованно лишат родительских прав? Вдруг мужа будет следователь на допросы вызывать, а надо же, чтобы бедного муженька не трогали! Пусть муж не боится! А автор пока тем временем думает, не отозвать ли заявление

С такой женой муж будет чувствовать, что и ребенка можно обижать/наказывать безнаказанно. Жена же боится, чтобы её бубочку в полицию не вызывали - а то, бедненький, вдруг обоссытся со страха