Помогалочка• 02 августа 2021

Колишній розблокував. Як би ви реагували?

Якби ваш колишній вас розблокував, розставалися майже ворогами, щоб це для вас означало? І чи нормально ловити надію на поновлення стосунків у такий момент? Як би ви реагували на це?
автор Помогалочка • 02 августа 2021
Ответ дляПацелуйнитуда
У вас незакрытый гештальт, вам или подружка хорошая нужна, что мозги вправит, или самой понять, что з того роя не буде н*я. Он вас может хотеть пеленговать время от времени и держать на крючке, типа ну как там она, не забула еще меня. Это такой тип козлов.
Я через это прошла. Мне бывший, с которым разошлись, звонил в день своей свадьбы утром с истерикой, что это у меня за мужская рука на фото на талии (фоткались в компании, я обрезала для себя и не увидела даже). Так что цените себя, сами блоканите, от вечного мониторинга его страницы вы портите себе жизнь.
Жах який, що за люди такі, співчуваю. І що ваш колишній одружився все таки? Не повертався більше і не дзвонив?
Мій коли я поїхала до моєї мами приходив допомогав по господарству і розказував їй що все в нас з ним ще буде гаразд, ну а тепер розблокував взяв...

Пацелуйнитуда• 02 августа 2021
Ответ дляПомогалочка
А как же) Я про то, что женат, узнала через полгода, когда он утром мне наяривал, я написала ему встала мол че ты хотел и какого х звонишь мне вообще, а там его жена ответила, так с ней и познакомились. Мне он к тому времени уже нах не нужен был, но готовьтесь, что у вас такое же говно)
Царевна в уггах• 02 августа 2021
Ответ дляПомогалочка
Вже знайшла там хлопця з яким здається можливі відносини. Але це моя особиста біда тепер напевно, розумію що почуття до колишнього ще залишилися і тепер здається що він і сам повертається, вже просто було таке звідси і надій скільки з переживанням.
И все на пустом месте..
Цыбулька• 02 августа 2021
Ответ дляПомогалочка
Ну так для подробиць, розсталися 2-3 місяці тому, я поїхала на роботу. Знаючи його характер і поведінку як людини в цілому розумію що якби була заміна телефону чи щось ще скоріше всього він саме мене не забув би заблокуівати назад. Теперь роблю сама собі нерви розумію що це просто моя залежність і страждання від лихої людини і треба самій забувати та відходити, або можливо я не права і ще у обох щось жевріє.
Катану себе купите и разрубите пуповину.
автор Помогалочка • 02 августа 2021
Просто скілки разів у нас було за останні два роки що розходились і сходились що вже не знаю що і чекати далі. Розумію що є власні почуття нездорові які потрібно залишити, але воно якось автоматично даєшь надії.
P/S Дівчата ситуація змінилася він тілки що написав...
Из Хацапетовки• 02 августа 2021
Ответ дляПомогалочка
А чого він ва заблокував?
автор Помогалочка • 02 августа 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
А чого він ва заблокував?
Типу знов у нього пройшла любов, точніше ми сильно сварилися весною розходились потім примирилися, навіть знов почали разом жити, а потім в один прекрасний день він меня написав що зі мною він не сходився, це мені здалося що в нас щось знову почалось. На фоні цього я йому трішки влаштувала за все це, так і заблокували один одного. Я і сама після всього що сталося бажанням не горю з ним сходитись особливо якщо це знову якась фігня, а він ось зараз знов пише...
НаливайКа• 02 августа 2021
Ответ дляНе стесняюсь
А как вы вообще об этом узнаете, что блокируют и снимают, если не пишете друг другу.. и вообще это где блокируют)?
И в Вайбер и в Вотсапе видно когда номер заблокирован, нет фото и имени, одни цифры, и не видно когда в сети . Просто зашла и посмотрела))
Покорительная• 02 августа 2021
Ответ дляЧу Ча
Чего вы, я серьезно!
Столько мониторить человека, а потом разблочил и я не звоню и не пишу? Чего ж тогда мониторить было

НаливайКа• 02 августа 2021
Ответ дляПомогалочка
И что написал вам? Как дела наверное . Вы ответили ему? Совет - заблокируйте его везде и не отвечайте, опять все начнётся по кругу - итог будет тот же. Оно вам надо нервы трепать ?
Пушка заряжённая• 02 августа 2021
Такие сложные отношения - сходились-расходились, ссорились-мирились. Оно вам надо опять? Я бы не отвечала
автор Помогалочка • 02 августа 2021
Так написав привіт як справи коли додому приїду запитав. Ви праві вирішила не відповідати поки нічого, але почуття до нього є взагалі не знаю що з цим робити адже людина вже підводила не раз, і щось обговорювати з ним зараз теж не готова.
ksuha747• 02 августа 2021
Ответ дляПомогалочка
Пропоную визначитись. Чи то він людина погана. Чи то у вас почуття до нього.

А то схоже на те, що мама повідомила, що ві незабаром повертаєтесь з грошима.

Як у вас у фінансовому плані? Він щедрий для вас?
Эта_Шикарна)• 02 августа 2021
Автор, на вашем месте другая девушка не проверяла бы даже, заблокирована она или нет
Вас так не начнут ценить никогда. Беготня за штанами никому не нравится
автор Помогалочка • 02 августа 2021
Ответ дляЭта_Шикарна)
Згодна з вами розумію саме те що я за ним як бігаю виходить, а він то кохаю то ні і потрібно з цим покінчити.
МУСЯкомарова• 02 августа 2021
Я считаю что разблокировал не случайно, хочет наладить отношения, 2-3 месяца это не так уж и много прошло времени, как раз понял для себя что-то
Из Хацапетовки• 02 августа 2021
Ответ дляПомогалочка
Та он мозготрах обыкновенный.
Сам не знает, что ему нужно.
Потрахает вам мозги и всё равно свалит в туман или вы его сами выгоните, не выдержите.
Мужчина, который дорожит женщиной, никогда не будет бегать туда-сюда и не допустит, чтобы она на заработки ездила одна.
Зачем вам этот недомужчина?
Острота чувства пройдёт,останется быт.
А что в быту?
Мозговынос и тошниловка? Его постоянное хождение туда-сюда.
Это ж чёкнуться можно, какая тягомотина.
Спокойной жизни с ним не будет.
Не стесняюсь• 02 августа 2021
Ответ дляНаливайКа
Ааа, ясно)