Язвочка• 06 августа 2021
Покажіть свій урожай?
Ось наш. Замотивуйте, похваліться.
Язвочка
• 06 августа 2021
Ответ дляГалябалована
У нас клубника давно отошла, еще в июне.
Сейчас на даче все сохнет, даже полив не спасает.
На фото дачные тюльпаны, майское фото, клубника и розы июньские.
Из свеженького - остался один персик дачный в холодильнике, огурец и пара помидоров))
Але як приємно, що все своє . Ми огірки не встигаємо поїдати, ділюсь із сусідкою. А так хочу салат - пішла встого нарвала, і салат готовий
Язвочка
• 06 августа 2021
Ответ дляГубной рояль
Ну и цветы, не урожай правда, но свои
В мене лише чорнобривці зараз і мальви.
советский цирк• 06 августа 2021
Ответ дляЯзвочка
Зато на смак класна і діти , і ми вде три місяці їмо свою - корисна і я Вам скажу - значна економія бюджету. Раніше кожного дня на ягоди мін 200 грн, а зараз 0.
А нам не зашла, никто есть не хочет
Детсадовский полицейский• 06 августа 2021
Ответ дляГалябалована
А где это так сухо в этом году? Я на юге живу и впервые до сих пор цветы в палисаднике не поливала, дожди спасают.
Язвочка
• 06 августа 2021
Ответ дляSurReal
Ожина, сорт Торнфрі
Дякую, пошукаю собі саджанці
Язвочка
• 06 августа 2021
Ответ длясоветский цирк
А нам не зашла, никто есть не хочет
В мене діти з ягід/фруктів більше всього люблять полуницю, малину, син персики ще, лрчка певний сорт груш, все, а ще яблука, тому так.
Язвочка
• 06 августа 2021
Ответ длясоветский цирк
А нам не зашла, никто есть не хочет
Саджала лише те, що їмо
советский цирк• 06 августа 2021
Ответ дляЯзвочка
Я все морожу, никто есть не хочет. Потом пироги или компот
Ответ дляЯзвочка
Дякую, пошукаю собі саджанці
Я тут на Кідстафі брала, роки 4 тому). Єдиний мінус - дуууже плетуча, до 3-х метрів цьогорічні стебла, товщиною в 2 см(. Як впаде на землю, миттєво вкорінюється.
Тому обрізати їх треба восени, як малину, до 1,5 м, тоді наступного року з них підуть бічні пагони, і на них буде багато ягід.
советский цирк• 06 августа 2021
Ответ дляЯзвочка
Саджала лише те, що їмо
Та у меня хорошая клубника, сделала высокую грядку под нее, 2 м на 4, там и растёт. Плюс ещё новый сорт насадила , крупной очень, разрастается. Но вот есть никто не хочет
Язвочка
• 06 августа 2021
Ответ длясоветский цирк
Я малини теж багато заморожую цілою, діти їдять, як свіжа, а пироги, компоти не вживають, випічку із ягодами не сприймають.
Язвочка
• 06 августа 2021
Ответ длясоветский цирк
Балувані зараз діти
Губной рояль• 06 августа 2021
Ответ дляЯзвочка
В мене лише чорнобривці зараз і мальви.
Тоже хорошо, у меня тоже чорнобривці є
Правда мальви нема
Язвочка
• 06 августа 2021
Ответ дляГубной рояль
Тоже хорошо, у меня тоже чорнобривці є
Правда мальви нема
Покажу свої пізніше
Губной рояль• 06 августа 2021
Ответ дляМарина111111
Мои похвастушки))
Яка краса, а підскажіть будь ласка що за сорт 2і 3 фото.
ПоэтеСССа• 06 августа 2021
Ответ дляSurReal
Вы делаете всё не правильно. Агротехника ежевики вам чужда.
Сегодня я не я• 06 августа 2021
Ответ дляДетсадовский полицейский
А что это на четвертом фото? Кошачок классный возле огурцов) Не грызет их?
Не,это кошка моя,не грызет,она у меня умничка
Сегодня я не я• 06 августа 2021
Ответ дляЗакидай меня камнями
А что на 4 фото?
Это грудка с бататом
ПоэтеСССа• 06 августа 2021
Язвочка
• 06 августа 2021
Ответ дляСегодня я не я
Это грудка с бататом
Мені він не зайшов, а сестра вже років 5 саджає, їй подобається.
Сегодня я не я• 06 августа 2021
Ответ дляЯзвочка
И мне он понравился , сажу у себя первый год,не знаю что вырастит
Язвочка
• 06 августа 2021
Ответ дляГубной рояль
Красота
Дякую, а це чорнобривці, їх дуже полюбляють слимаки, декілька кущів з´їли негідники