Язвочка• 06 августа 2021

Покажіть свій урожай?

Ось наш. Замотивуйте, похваліться.
Наталия0301• 06 августа 2021
А це моє🤗
Марина111111• 06 августа 2021
Ответ дляЯзвочка
Бомбезне все
Дякую, овочі та фрукти - моє хоббі))
Бокс-орун• 06 августа 2021
Ответ дляДетсадовский полицейский
Как хочется черный кавунчик! А еще в детстве были бледно-зеленые, мы их белыми называли, самые вкусные. Внутри розовые и с мелкими черными семечками. Сейчас таких не встречаю.
Чорний то Сахарный малыш, вони невеликі і круглі. Листя вже посохло, і не від жари, якась хвороба напала, кавуни не знаю чи достигнуть.
Марина111111• 06 августа 2021
Ответ дляГубной рояль
Яка краса, а підскажіть будь ласка що за сорт 2і 3 фото.
Цей перець і томати черрі без сорта)) купляла в супермаркеті овочі , зібрала насіння , посіяла- виросло. -експеримент)) зазвичай насіння купую в інтернеті , частіше гібриди.
Губной рояль• 06 августа 2021
Ответ дляМарина111111
Дякую
Бокс-орун• 06 августа 2021
Ответ дляДетсадовский полицейский
А где это так сухо в этом году? Я на юге живу и впервые до сих пор цветы в палисаднике не поливала, дожди спасают.
Київська область, сьогодні вперше за довгий період затягло хмарами і йде дощ.
Бокс-орун• 06 августа 2021
Ответ дляНаталия0301
А це моє🤗
Яка це область і який сорт винограду? Класний!
автор Язвочка • 06 августа 2021
Ответ дляМарина111111
Дякую, овочі та фрукти - моє хоббі))
І моє )
автор Язвочка • 06 августа 2021
Ответ дляНаталия0301
А це моє🤗
Все шикарне, а в мене помідори від фітофтори гинуть,так жаль.
Наталия0301• 06 августа 2021
Ответ дляБокс-орун
Київ😉У мене 2 сорти Ювілей Новочеркаська і Преображеніє,але по путала🥺Не знаю де який,вони чимось схожі,але один буде трошки пізніше🤗Це перший мій врожай винограду,кущі молоді😉
Наталия0301• 06 августа 2021
Ответ дляЯзвочка
Посадила ще в селі на засолку,але там пройшовся град,побило і після цього теж захворіли🥺Я там дуже рідко буваю,один раз оприскувала тільки..А біля дому ще нічого,деякі починають хворіти..
Наталия0301• 06 августа 2021
А ще трішки персику..в цьому році підмерз..і яблунька красномяса..🤗і зелена..
Закидай меня камнями• 06 августа 2021
Ответ дляПоэтеСССа
Вы делаете всё не правильно. Агротехника ежевики вам чужда.
А как правильно и какой сорт лучше?
stranger-1• 07 августа 2021
Ответ дляЗакидай меня камнями
А как правильно и какой сорт лучше?
Из современных апробированных сортов могу рекомендовать Лох Тей, Натчез, Вошито....
Но все ещё зависит от региона.
Что касается агротехники, то рекомендую почитать на виноградном форуме. Если более конкретные вопросы, пишите в личку.