Путающаяся• 06 августа 2021

Накрилась відпустка мідним тазом. Плачу

Мріяла про Будапешт. Дочекались відпусток і почалось.... Чоловікові треба по дорозі заїхати по всім родичам. Там переночувати,того побачити. Як це їхати недалеко і не заїхати. Всіх поставити в відомість про наші плани і тд. А ті в свою чергу дають непотрібні мені поради,як і куди краще і тд. Як це їхати в гори не на велосипедах чи ще щось? Ну не хочу я крутити педалі вспітніла,а хочу виїхати підйомником.
Розругались...відмінили бронь готелю.
Привіт відпустка в чотирьох стінах.
Акукарача• 06 августа 2021
Ответ дляГендиреХтор
у мене відпустка? я їду . а ти як хочеш. збирайся до родичів. відпустка не дл яродичів а для себе. йому треба родичі? нехай їде туди сам до них. буде наука на все життя як ляпати язиком. я б його своєю іронією заклювала б. і зробила б показушну відпустку для себе. знав би до кінця. наступного року буде таке саме.
+ 10000

автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляМорковна
Зачем же вы дали добро на заезды? Сказали бы, что против и стояли бы на своем.
Хто давав? Я проти,тому і не їдемо
автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляЯ не такая
Ну маршрут можно было до поездки обсудить. Ехать в разные стороны в отпуск если планы друг друга не устраивают. Но назло всем и самой себе остаться дома и рыдать это глупо
План був уставлений. Але тільки зараз піднялось питання,як це їхати поруч і не заїхати. А я не хочу!!!
автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляГендиреХтор
Мені з двома дітьми важко самій тепер поїхати. Бо мали їхати машиною
Я не такая• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
Так а что вам мешает поехать прямо, а муж пусть заезжает к родственникам?
Меня не звали• 06 августа 2021
Вы уже замужем, т.е. не первый день своего мужчину знаете, и при этом не знаете, что у вас кардинально разные представления об отпуске?
В такой ситуации нет никакой трагедии, совсем не обязательно таскаться везде вдвоем и кому-то страдать, надо просто заранее сесть и обговорить планы: ’я еду туда-то, ты - туда-то, а потом мы вместе туда-то’. И все счастливы.
Нетутешня• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
Я те і намагаюсь донести до чоловіка!!! Так ні,язиком розтріпає все на світі
Ну, возможно, он считает, что отпуск у вас общий. И он тоже имеет право провести время как ему хочется.
Ишь, чего удумал.
автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляЯ не такая
А зачем вы ехали к его родичам? Муж хочет к ним пусть едет, у него тоже отпуск раз в год, а вы езжайте куда вам хочется
Я не їду!!! Тому і скасувався виїзд!!! Бо як не заїдем до родичів,то він і не їде. А мали ж їхати машиною з дітьми. То і я в прольоті
автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляДобрый Йиннот
Ви зробили помилку, коли негідний вчинок чоловіка став вашою карою.
Плануйте відпустку без нього: ’Васю, я ненавиджу візити до твоїх родичів. Я ненавиджу чужі носяки у своїй білизні. Тому я їду сама до усіляких Будапештів. Не сповіщаючи твоїх родичів. А ти їдь до матусі, якщо твоя родина там, а не тут’
От я винна в його розумінні. Він не сприймає окремий відпочинок. Тільки разом. А разом нема порозуміння,бо мені не всі*лист його і мої родичі, якщо в мене відпустка раз в рік

автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляМорковна
Автор, вывод один, муж эгоист. Но ваша вина 100%, хоть вы и не отвечаете, но скажите, на. ера вы дали добро на заезды?????
А теперь корчите из себя жертву. Согласились, или силой вас везли туда? В семье нет такого, сто один против, а другой специально делает по своему, это не семья. У вас насильно вас повезли. Вы упорно избегаете этих ответов.
Я не давала добро. От лиш тепер каже,туди і туди звідки ,адже по дорозі. Тим більш ті і ті вдома,то як не заїхати коли їдемо мимо
автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляПуГоФФка
из Украины
Я не з України,тому не знаю
автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляМорковна
Все ясно, автор люьит чувствоваиь себя жертвоц. Соглашусь и потом буду ныть.
Де написано,що я погодиласт???
автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляЯ не такая
Відсутність прав,а їдемо машиною
Я не такая• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
Відсутність прав,а їдемо машиною
Открою секрет, полно другого вида транспорта. Был бы желание ехать
автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляЯ не такая
В мене діти малі і мені пасує лиш машиною
Муркамурковна• 06 августа 2021
я шось не поняла, ви оце чого сидите в 4 стінах, купуйте квиток і вперед
( а на майбутне до родичів можна заїхати на обратном путі, і ви відпочили і нема часу довго розсижуватись, пообідали, поцілувалися і додому)
Я не такая• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
Та вы шо))) скажите честно, вам так хотелось поехать или просто нужен был повод для скандала?. Если человек хочет куда то поехать, он покупает билет и едет, летит и спокойно отдыхает. И с детьми и с животными и с комнатными растениями ездят, никто не мешает
Ms. Похвала• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
Авторе, а для чого вам чоловік і діти у відпустці? Беріть подругу, бронюйте лоукости чи купуйте тур і вперед! А чоловік з дітьми робить об´їзд родичів, всі роз´їхалися за своїми інтересами. Профіт!
ГендиреХтор• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
Їдьте в інше місце. Я б йому всі мозги виклювала б. За його язик

ЛисАпедная• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
Чоловік. Нащо мені ті родичі і марнування часу у них.Коли в мене відпустка раз в рік,а до родичів можна поїхати в любий момент
У вас не отпуск накрылся, а семья, если вы оттакой ерунде не можете договориться
автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
Так справа в тому,що родичі по відпустках тоді. І я вже кричала ,що подивись,кожен планує своє життя не підлаштовуючись під тебе!!! Не розуміє
автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляMs. Похвала
Не є то можливо. Ми на гв
автор Путающаяся • 06 августа 2021
Ответ дляЯ не такая
Не з дітьми такого віку як у нас. Я 2 коляски і валізки сама не потягну
Оч@ров@Шк@• 06 августа 2021
Ответ дляДолькиКабана
Сегодня не советчица, а детский сад.
да работа у людей такая
ЛисАпедная• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
Сколько вам лет?
Муркамурковна• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
то заїдьте на 1 день і потом у відпустку
Хлопаю ресницами• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
Ідьте самі.
СирОжино пирОжино• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
Тю,мило уміхтись і дякувати за поради.А на місці вробити те,що задумали. Миріться і їдьте,а на місці чоловіва умовите на те,що задумали. Зараз ковід,які вело??,а якщо хтось з ваших любих родичів неявник носій хвороби,і ви відхватили в легенькій формі!!!!то фіз нагрузок вам ніяк не можна,бо будуть проблеми...
СирОжино пирОжино• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
на зворотній дорозі!!!! причину відмов я озвучувала. Автор,будьте мудріші.
СирОжино пирОжино• 06 августа 2021
Ответ дляПутающаяся
Не є то можливо. Ми на гв
а дитину на ходу на вело будете годувати?? Чоловік хоче устроїть стрептиз?