Дівчата, допоможіть. Як відучити кота ходить по маленькому біля вхідних дверей? Вчора драяла перекис, укус, сода! Сьогодні знову сходив! Як відучити? І як вивести запах мочі???
Ответ дляЯ такое
Поставьте туда лоток
Не варіант. До цього ходив в лоток в туалет
Ответ дляЯ такое
Он у вас не метит? Это именно в туалет ходит?
Я незнаю. На робі цілий день. Він кастрований
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Обижается на что то, вспоминайте
Йому ще на мене ображатися! Корм суперпреміум класу, цілий день 3 к кв в його розпорядженні. Лоток чистий! Живе на повному моєму утриманні. Мишей ловити не треба. День відпочиває. Про яку образу ви пишите))))
personality• 06 августа 2021
Ответ дляЕвгения911
У нього болять нирки. Він біля дверей гадить на підлогу чи килимок?
Я_и_моя_собака• 06 августа 2021
Ответ дляЕвгения911
О... понятно, тогда вам бестолку объяснять.коты как дети.
Ответ дляpersonality
Хз. Воно висохло. Не можу зрозуміти
Непонятно• 06 августа 2021
Спробуйте змінити наповнювач, на такий як у вас є, лише іншої марки. В нас колись була схожа ситуація, допомогло.
Гомосноб• 06 августа 2021
Ответ дляЕвгения911
Других вариантов нет. Спреи отпугиватели могут отпугнуть в другой угол) поставьте два горшка и все. На старом месте и где ссать повадился.
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Памперс треба?
Я_и_моя_собака• 06 августа 2021
Ответ дляЕвгения911
Памперс треба?
Возможно он болен, проверьте почки
Ответ дляШвидка Настя
Метит он, на ногах запах другого занесли.
Кастрований?
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Возможно он болен, проверьте почки
Усі робити?
Швидка Настя• 06 августа 2021
Ответ дляЕвгения911
Кастрований?
Да. Мой так делает. Кастрированный..
Снегурочко• 06 августа 2021
Ответ дляЕвгения911
Наповнювач в туалет не міняли?
Курочка• 06 августа 2021
Ответ дляЕвгения911
Так
Может к ветеринару? Мочекаменная болезнь? Кастрированный кот не должен так делать. Есть, по-моему, наполнитель такой с индикатором мочекаменной болезни.
Ответ дляШвидка Настя
Да. Мой так делает. Кастрированный..
Я в шоці. Як боретесь?