Научительница• 06 августа 2021
Школу на честь 16-річного Степана Чубенка перейменували!
Тепер 12-а школа Краматорська, в якій навчався Степан, носитиме його ім‘я!
Ініціаторами виступали колектив школи та кілька громадських організацій міста.
Не проголосували тільки депутати-шаріівці .
Научительница
• 06 августа 2021
Ответ дляМини-бикини
ху ис степан чубенко?
Краматорській школі присвоїли ім´я Степана Чубенка, вбитого оккупантами
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2021
Позор Порошенко, если честно. Столько лет прошло пока переименовали.
ДлинноНожка• 06 августа 2021
А на честь Дані Дідіка? Не в курсі? Там наче директор декілька років тримає оборону....
ЗабежАЛОЧКА• 06 августа 2021
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Куда ж без него
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2021
Ответ дляAllemagne
Человека не вернёшь, хоть всю страну переименуй. Власть огрызок бросила - патриоты проглотили.
Зря вы это переименование назвали огрызком, зачем-то дописав про ’глотание’ патриотов. Нормальные люди все прекрасно помнят.
Научительница
• 06 августа 2021
Ответ дляДлинноНожка
«На жаль, школу до цих пір не хочуть називати його іменем, спеціалізована школа № 11 1-3 ступенів у місті Харкові. Не хочуть називати, тому що у міській раді прокоментували, що вони не хочуть із школи робити цвинтар. А тепер скажіть мені, будь ласка, невже це є ганьбою, щоб школу назвати іменем Данила Дідика, який нагороджений орденом за мужність 3-го ступеня у 2015 році»
Научительница
• 06 августа 2021
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Два роки вже не президент
ДлинноНожка• 06 августа 2021
Ответ дляНаучительница
Нда....Немає слів(
Дякую за інформацію.
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2021
Ответ дляНаучительница
Два роки вже не президент
Я в курсе, на на Луне живу. Это надо было сделать еще в 2014 - 2015 годах.
Заюшка_хозяюшка• 06 августа 2021
А не захотел бы Порошенко власти, то парни были бы живы.
Никакие переименования не заменят человеческой жизни.
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Нормальные люди всё будут помнить и без переименований. Пыль в глаза им не нужна.
Ненормальные люди будут радоваться, что жизнь оценена в грёбаную табличку.
В танке• 06 августа 2021
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Копирайторша• 06 августа 2021
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка