Белоснежко• 14 августа 2021
Їдемо в Карпати , що брати ?
Дівчата , хто живе або їздить в кінці серпня ,до Карпат Буковель . Підкажіть які речі з собою брати , їду з дитиною , цікавить від а. .. я . І , підкажіть , що цікавого можна подивитись як краще провести час , цікавить бюджетний відпочинок , будемо в Рахові . І що саме колоритне , їжа, пам´ятки, близько інші міста ( зі сполученням автобусу-маршрутки) , сувеніри
Контрольница• 14 августа 2021
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вы когда нибудь ходили, по лесу в горах в кроссовках? Только резиновые сапоги!
В горах резинові чоботи взагалі не потрібні, а них не зручно , тільки трекінгові черевики
Паравозик• 17 августа 2021
Ответ дляБелоснежко
Дівчата, підкажіть будь ласка, а який оператор мобільного зв´язку краще всього ловить в Карпатах
Київстар ловить краще всього. Лайфселл часто був відсутній зв´язок