Попижёновна• 15 августа 2021

Шарм эль Шейх, отель Стелла де Мари, кто там был , как вам?

Я не Тролль• 15 августа 2021
Мы не были, но отелт отличный
Звоночек• 15 августа 2021
Сеть отличная. Была в маккади бей в стелле, очень понравилось. В шарме ещё лучше он
Жена сантехника• 15 августа 2021
Чудовий готель, були кілька років тому. Сервіс на дуже високому рівні, ніякої анімації, неймовірний риф. Є невеликий мінус, якщо їхати в кінці осені, то там швидше ховається сонце за сам готель.
автор Попижёновна • 15 августа 2021
Ответ дляЖена сантехника
Не осенью, через неделю планирую
Жена сантехника• 15 августа 2021
Ответ для220В
Не осенью, через неделю планирую
тоді з цим проблем не буде))
автор Попижёновна • 15 августа 2021
Ответ дляЖена сантехника
тоді з цим проблем не буде))
А в бароне не были случайно? Выбираю между ним и стеллой
Простецкая• 15 августа 2021
Были там три раза, отель супер!
Жена сантехника• 15 августа 2021
Ответ для220В
ні, наступного разу були в Мовенпік, бо він навпроти Стели і в них на пляжі довше було сонце, а риф однаковий, але там менше сподобалось.
Але Стела виключно для спокійного відпочинку, ніяких мега-розваг. За вечерею жива музика, а потім трохи танців для дітей.