Чебурастик• 15 августа 2021
Незрозуміло з КД. Зайдіть, будь-ласка
Доброго вечора. Нема з ким поговорити. Живу зараз сама. Вже себе нагрузила по різному аж страшно.
Почалися раніше строку місячні. Мовби все норм, але вже 5 день мовби вже закінчувались(зранку кров на прокладці була коричнева), вдень ще були виділення.
Ввечері покупалась одягаю прокладку і чую що "полилось" як в другмй чи третій день.
Яка причина цього може бути? Поговорити немає з ким...
ВернитеВалеру• 15 августа 2021
У меня так всегда, на 4й день уже вроде конец, а потом как польет, стабильно 7 дней идут, я уже привыкла к этой обманке))
А раньше могли пойти от жары
Чебурастик
• 15 августа 2021
Ответ дляВернитеВалеру
А раньше могли пойти от жары
Панікувати думаєте не треба?
ВернитеВалеру• 15 августа 2021
Ответ дляЧебурастик
Панікувати думаєте не треба?
Думаю паниковать надо будет, если на 7-8й день будет еще лить