Акуна_Матата• 16 августа 2021
Сульпирид кто пил помог?
Муж пьет 100 мг в день он помогает ?
Рекламама• 16 августа 2021
Приймайте дуже обережно, може бути гіперпролактинемія.
Жінкам його призначають вкрай рідко саме через це.
Лікар.
Швабристка• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
Лікар.
Я читала про эти побочки и побоялась его пить. Но у автора мужу назначили. У мужчин таких побочек ведь нет
Рекламама• 16 августа 2021
Ответ дляШвабристка
Чому ж немає? Він пролактиногенний для обох статей. Може бути навіть пролактинома.
Можна спробувати Солекс, він м´якший. Але краще підшукати непролактиногенний н/л. Аріентал, наприклад.
Акуна_Матата
• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
Лікар.
Призначили чоловіку прочитала відгуки і тепер страшно. Що може бути? Назначили по 50 мг 2 рази на добу 14 днів.
Акуна_Матата
• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
Ну це побочки можуть бути як його пити довго? Що в нього може бути молоко з грудей?
Рекламама• 16 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
А які показання? гастроентеролог чи психіатр призначив?
Небезпідставно страшно.
Може бути й молоко з грудей, і пухлина в мозку. Обмін потім важко налагодити.
Небезпідставно страшно.
Рекламама• 16 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
Навіть за 10 днів еглоніл (сульпірид) здатен нагнати пролактин 400.
Акуна_Матата
• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
Небезпідставно страшно.
Невропатолог
Акуна_Матата
• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
А якщо припинити пити стане на місце?
Акуна_Матата
• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
Так а як ці лікарі таке назначають ? От як людина прийшла за допомогою а натомість отримає ще купу проблем!
Рекламама• 16 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
А якщо припинити пити стане на місце?
Як у кого, комусь треба достинексом збивати, а когось налагоджується протягом місяця, приходить у норму.
Будемо сподіватися, що нічого поганого не станеться!
Акуна_Матата
• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
Ну він п‘є поки днів 6-7
Рекламама• 16 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
Ну він п‘є поки днів 6-7
А йому хоча б краще стає?
Акуна_Матата
• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
А йому хоча б краще стає?
Не знаю ((( він накручує себе пост ковід ВСД зараз капец як штире істерики не конролює себе.
Рекламама• 16 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
Навіть гастроентерологи призначають від нудоти. Наслідками не цікавляться. Дуже обачно треба зважувати користь і шкоду.
Акуна_Матата
• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
Я вагітна плачу кожен день наче фільми жахів
Акуна_Матата
• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
Ну ми наче прочитали що доза не сильно велика 100 мг в день.
Рекламама• 16 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
Думаю, йому краще підібрати антидепресант на тривалий час.
Акуна_Матата
• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
Не хоче на почві ліків теж психоз не навидить ліки каже усі лікарі козли
Рекламама• 16 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
Доза невелика, але 14 днів лікування - це ні про що, а більше - шкідливо.
Рекламама• 16 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
Я дуже вам співчуваю! Нелегко вам! Не плачте, будь ласка, бережіть себе.
А чоловіку треба лозиною по жо... полікувати)
Рекламама• 16 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
Я знаю випадки пацієнтів, коли сульпірид посилював агресію та імпульсивність. Імовірно, він йому ще й погіршує стан.
Якщо в нього не органічне захворювання мозку, то йому просто треба дорослішати і думати про дружину та майбутню дитину. А це - психотерапія, а не ліки. Це формування нової поведінки, нових реакцій.
Акуна_Матата
• 16 августа 2021
Ответ дляРекламама
Психотерапевт треба? Він каже шо вони усі шарлатани да і дорого зараз для нас у них від 1000 грн сеанс
Рекламама• 16 августа 2021
Ответ дляАкуна_Матата
Звісно, якщо так вважати, то ніхто не допоможе)
Тримайтеся!