Басноплетка• 17 августа 2021
Довідка пересеселенця чи рівнозначно діє у кожному місті?
Хто мав справу, поділіться досвідом. Якщо довідка переселенця)(дитяча по батьку) видана в іншому місті області, а садок в іншому, то чи будуть діяти пільги?
Є ряд причин, чому ми не можемо стати на облік в місті, де зараз живемо. Довідка взята на попередньому місці проживання, чи підійде вона в садок. Чи обов´язково має бути видана соцзахистом того міста, де дитина ходитисе у садок?
ЛолитаНеРазлита• 17 августа 2021
Нужно брать новую, справка подтверждает вообще фактическое место проживания
успокойте_Меня• 17 августа 2021
Для соцзащиты нужна местная справка, я знаю точно, тк при переезде старая не подошла.
Басноплетка
• 17 августа 2021
Ответ дляуспокойте_Меня
Тобто, так, як я і думала. Для місцевих пільг, потрібні місцеві довідки. Зрозуміло.