Единорог помог• сегодня в 12:21
Война кончится в этом году?
Есть тут кто знает?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляКокошинЭль
Та нет там никаких окопов на том направлении, там Урбан.
Ну так сдаём получается? Чего тогда не сделали это в 22?
Бо в 2022 році там були наші військові, а зараз випалена земля. Здати руїни і вберегти людей може б таки варто на пару кілометрах?
Але натомість кладуть тисячі під Покровськом, але вже евакуюють села на Дніпропетровщині.
Самі все знаєте, не буду я тут на радість матрьохам подробиці писати.
А чоловіки мотивовані закінчилися. А немотивовані тікають або тупо гинуть.
КокошинЭль• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Тиск 240/120 постійно, буває і 280. Але списали через апноє, сильна стадія, спить з СІПАП-апаратом зараз, а на фронті без нього спав, вірніше не спав. Важка стадія, таки списали. Три роки воював, в Часовому Яру в тому числі, безліч побратимів там залишилися назавжди.
Ясно))))
Если что, у моего где-то то так же, 2 гиртонических криза за месяц, оба с апное, усложнено множественными осколками в голове. Кроме этого начальная стадия эпилепсии (сейчас повторно будет делать еег ) так как началась потеря памяти краткосрочная, потеря зрения частично и 2 операции на глазу, потеря частичная слуха после акоборотравмы, ну и стеноз декомпрессионный ДПК. Но максимум со скрипом в тыл. Как понимаете, все кроме стеноза это последствие ранений. Потому очень интересно, как это он у вас списался....
КокошинЭль• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Що зачищати піхотою в Часовому Яру, можете пояснити???
Ок, хай 40 км, але щільненько. Це дорого, але досить якісно замінює піхоту.
Не заменяет это пехоту никак. Они и так сейчас щильненько. Я где-то писала про Часов яр? Там тоже уже все ....
КокошинЭль• 59 минут назад
Ответ дляБорисфенка
В каком 22? Мы там были в июле ещё, куда отступить? Вы хоть понимаете, что куда бы не отступили, то от этой линии будет все тоже самое? Знаю, потому и непонимаю ваших текстов.
Борисфенка• 57 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
Ясно))))
А він у мене юрист за фахом, і був якийсь недовгий період, коли апноє внесли в список хвороб, через які підлягають списанню. Потім знову викинули з списка, але він встиг оформити документи саме в цей проміжок.
На тиск 280 всім насрати, через це не списують.
Думав, зробить інвалідність, а хрен там, 5 тисяч доларів хочуть, а він принциповий. Виплат ніяких, як УБД отримує аж 1000 гривень на рік. На роботу піти не може, бо ніякої відстрочки вже нема, загримить у Скелю, якщо зловить ТЦК.
Отак і живемо.
Борисфенка• 56 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
Заміняє, коли вже все. Часів Яр треба дронами накрити, а не піхотою. Але вперто шлють туди смертників незнамо нащо:(
Тому мобілізація перетворилася на утилізацію і це жахливо.
Файна дівка• 53 минуты назад
Ответ дляКокошинЭль
А муж в 49 как списался?
Тыск,давление то есть))Не каждый так сможет))
Борисфенка• 53 минуты назад
Ответ дляКокошинЭль
Повертаємося до далекобійної зброї і тисяч дронів. Нічого ми піхотою не зробимо, ви ж це розумієте? Бо у ворога піхоти в 10 разів більше піхоти і у них страшенні втрати, але їм похер на своїх
А нам не похер, нам треба вберегти людей.
мимАпроходила• 53 минуты назад
Ответ дляСало не люблю
Не только лишь все умрут. Главные держатели бриллиантов уже летят на Сириус.
А хриплый где? Не берут?
КокошинЭль• 50 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Отак і живемо.
Ясно. Стоп, так если он списан, то в любом случае с таким здоровьем будет вчз, чего ему бояться ТЦК? Он вполне может пойти служить в том же Киеве и ходить как на работу. Да не тащат сейчас массово в скелю, только буйных и отказников.
На инвалидность подавались или на этапе общения с врачами передумали? С меня тоже хотели 3 т, я послала нахер, нашла другого врача и он подал, дали абсолютно бесплатно.
Най хоч раз• 50 минут назад
Ответ дляЧерговий по кухні
це все і так було ну може про оце я не в курсі : Особи, що працюють на підприємствах та організаціях Міноборони.
Уже выяснили, это фейк
мимАпроходила• 49 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Отак і живемо.
Какой треш, вот так попади в ЗСУ. Не дай Бог.
КокошинЭль• 49 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Не заменяет, не может дрон всех найти, всегда крайних населенный пункт будет зачищаться пехотой, пока по другому никто не придумал.
Файна дівка• 49 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Отак і живемо.
Так його ж списали,яка скеля?
Борисфенка• 49 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
Подавався два рази на інвалідність, обидва рази відмовили після повної процедури. Зараз подав в суд на ТЦК.
мимАпроходила• 48 минут назад
Ответ дляНай хоч раз
Уже выяснили, это фейк
Кто выяснил?
ЦПД - с хряком Коваленко написали?*
Это глухая контора и хряк Ермака сами себе противоречат.
Потужный несет одно- эти дебилы-проходимцы тут же опровергают.
ЦПД - с хряком Коваленко написали?*
КокошинЭль• 48 минут назад
Ответ дляФайна дівка
Ну вот мой не смог, хотя там ещё вагон в его другого и он у меня теперь вообще драгоценный, если учесть количество метала в голове, видать потому так сильно и ценит ВСУ, что не отпускают)
Меряю линейкой• 47 минут назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну, это вы по себе других судите, фантазерка))
На підконтрольних територіях на сьогоднішній день проживає 25-26 млн осіб, населення скорочується.
КокошинЭль• 46 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Та и сейчас дронами там держат все, пехоты минимум, но без нее не выйдет ничего.
Да не работает далекобойное оружие на фронте, это так, яйками черти будут меряться, а Киев выгребать....
Борисфенка• 46 минут назад
Ответ дляФайна дівка
Так його ж списали,яка скеля?
Ой, як ви мені набридли. Не списали його, він для ТЦК здоровий, як кінь, і придатний для Скелі. Його побратим, також списаний, нині знову під Покровськом, ТЦК в хату прийшло, сказали, що нема ж кому, окрім нього, в тилу побудеш. Через місяць тилу вже на нулі.
І таких історій у мене мішок.
Файна дівка• 46 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
У Борисфенки муж в пограничных войсках служил.Может поэтому. Списался))
КокошинЭль• 45 минут назад
Ответ дляБорисфенка
А на тцк по какому поводу?
Борисфенка• 45 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
А на тцк по какому поводу?
Що не списують. Воювати в окопі чоловік вже не зможе, там електрики нема з апаратом спати.
Файна дівка• 44 минуты назад
Ответ дляКокошинЭль
А на тцк по какому поводу?
Хочет в Скэлю,а не берут
. Кого вы слушаете?
Борисфенка• 44 минуты назад
Ответ дляКокошинЭль
Одне другого не відміняє.
КокошинЭль• 44 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
І таких історій у мене мішок.
Для тцк или влк? Ну и да, не может быть здоровым после списания, максимум вчз.
Файна дівка• 43 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
І таких історій у мене мішок.
Вы же написали,что списали.Передумали?
КокошинЭль• 43 минуты назад
Ответ дляФайна дівка
А, ясно, так то да
Борисфенка• 42 минуты назад
Ответ дляКокошинЭль
Всі ВЛК він пройшов, десяток диагнозів, але всі ’недостатньо важкі’. Тому і для ВЛК і для ТЦК залишається здоровим.
Борисфенка• 42 минуты назад
Ответ дляФайна дівка
Вы же написали,что списали.Передумали?
З частини. Але не з обліку.