Просто красавица• 17 августа 2021
Де в Києві хороший шоу-рум стільців до комп´ютерних столів?
Можливо, хтось поділиться контактами надійної фірми- виробника? Буду вдячна також за рекомендації чи антирекомендації власних стільців, бо очі розбігаються, не знаю на що зважати (купуватиму вперше). Чи завжди стілець зі зручною спиною і сидінням на коліщатах? Можливо, хтось порадить стабільний аналог без катання. Наперед усім дякую ))
Очень добрый аноним• 17 августа 2021
Начните с эпицентра. Посидите, покатаетесь, поймёте хоть что искать.
Дама_из_рекламы• 17 августа 2021
Из личного опыта, Кулик систем мне не нравится, что понравилось так это Хатор , конкретно модель Арк, моя больная спина просто отдыхает за раьотой. У меня дома есть оба , Кулик не помню правда какая модель. Магазины Кулик есть в многих ТЦ , можно посидеть проверить как вашей спине будет. Но правда вы не указали свой лимит, я сейчас говорю о креслах 10+ тыс грн
Дама_из_рекламы• 17 августа 2021
Есть модели где катание блокируется , чтоб дети не вертелись , если вам это принципиально ищите с такой опцией
Я_поехала• 17 августа 2021
Можно колеса заменить на ’стопки’ для компьютерных кресел.
Сама покупала, вытащила колеса и поставила ’стопки’. Смотрятся как родные. Потом подрос, опять поставила колеса)))
Я_поехала• 17 августа 2021
Просто в инете не брать. Из личного опыта - картинки очень ошибочны. Ездить по магазинам и сидеть на стульях. Имеет значение величина посадочного места, высота спинки, форма подлокотников. Это все индивидуально.
Просто красавица
• 17 августа 2021
Ответ дляЯ_поехала
У тому то й проблема : сьогодні зв´язувалася з купою магазинів: усі працюють онлайн. Хто в них ті стільці купує онлайн??? Через те й поставила це запитання. Крім Епіцентру, не знаю, де ще можна спробувати((( В Епіцентрі якісь вони укатані, не справляють враження(((
Просто красавица
• 17 августа 2021
Ответ дляЯ_поехала
Из недорогих мне нравятся AMF.
Де їх можна побачити наживо? Ви з їхнього інтернет-магазину купували?