Зам Ам• 18 августа 2021

Де в Києві здати /обміняти старі, потерті долари?

В обмінниках не беруть, але визнають, що не фальшифі))
Наполеон Бонапарт• 18 августа 2021
Ощадбанк

Катька Пушкарева• 18 августа 2021
Автомат привабанка
автор Зам Ам • 18 августа 2021
Ответ дляКатька Пушкарева
Автомат привабанка
Боюся, чи не порве. Благенькі...
Евгения1231707• 18 августа 2021
Мир валют на метро Левобередная в отеле Братислава поменяют ваши доллары НО с процентами. Какой процент скажут вам на месте. Была такая же ситуация. В ощад банке не меняют сама лично туда ходила. Но ощад банк дал номер МИР Валют и я туда пошла и поменяла без проблем.
Цветик-семицветик• 18 августа 2021
Шукайте обмінники, в банках не приймають, а в обмінниках з комісією повинні, можливо не всі
Евгения1231707• 18 августа 2021
Не Братислава, а ТУРИСТ)))) ПЕРЕПУТАЛА.
Оч@ров@Шк@• 18 августа 2021
Ответ дляЦветик-семицветик
А чому в банках не приймають? Здається це єдине місце де мали б приймати 😲
Цветик-семицветик• 18 августа 2021
Ответ дляОч@ров@Шк@
Колись хотіла обміняти з виду нормальні, але старого зразка 50 Дол. Під лампою засвітилися ніби чимось насичені були, але не фальшиві. Пішла в приват і ощад не прийняли. Питала в куми, вона в ощаді працює, каже, що да вони не приймають, а якщо приймають це дуже довга процедура, можна отримати за них кошти через рік. В обміннику обміняли з невеликою комісією без проблем.
Пыхтелка• 18 августа 2021
В Борисполі мені поміняли старі і пошкоджені купюри з комісією 10 % в Креді Агріколь, це єдиний банк в місті, який їх взяв. Може ж і в Києві відділення цього банку є?

Алгонавт• 18 августа 2021
Біля м.Позняки(поруч з норвезьким рибним магазином) є обмінник де беруть такі купюри, як у вас.
З комісією,звісно
Копуша• 19 августа 2021
С комиссией 10%в обменнике.
В ПУМБе взяли без комиссии.
автор Зам Ам • 21 августа 2021
Ответ дляЕвгения1231707
Спасибі Вам за пораду, це єдина точка, в якій узяли з найменшою комісією. В усіх інших або не брали, або комісія 50%.
Евгения1231707• 22 августа 2021
Ответ дляЗам Ам
Пожалуйста 😉